Kartal Vestel Servisi

Kartal Vestel Servisi

Kartal Vestel Servisi Beyaz eşya ve Ankastre ürünlerin de uzman kadro ile teknik servis hizmeti sunan firmamız haftanın 7 günü çağrı merkezi çalışanlarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kullanmış olduğunuz Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Ankastre Ocak , Fırın , Davlumbaz arızaların da aynı gün içerisinde teknik servis ekiplerimiz hizmet vermektedir. 

Vestel Servis

Bırakmış olduğunuz kayıt dan ekiplerimiz size ulaşım sağlayacak randevu oluşturacaktır.
Ekiplerimiz arıza tespiti yapmasının ardından size arıza bilgisi verilecektir. Onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde ya da atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Kartal Vestel Buzdolabı Servisi

Çağrı merkezimize gelen şikayetlerden sıkça karşılaştığımız dolap da ara ara duyulan sesler endişelenecek bir durum değildir.

Buna ek olarak özellikle kapılar da yoğun sıcaklık hissedebilirsiniz bu da gaz borularının geçiş bölgeleridir dolap aşırı dolu olduğun da fazla efor sarf ettiğinden kaynaklanır.

Kartal Vestel Çamaşır Makina Servis

Tüketicilerimizin sık şikayet de bulunduğu durum makinem aşırı sesli.Bir yıkama da olan bir ses ise eğer aşırı doldurduğunuz dan kaynaklanıyor.Ya da dengesiz çamaşır atmak dan kaynaklanıyor.Bunun dışın da sürekli olan bir ses var ise servisimizi arayıp kayıt oluşturabilirsiniz.

Kartal Vestel Bulaşık Makina Servis

Bulaşık makinaların de kullanıcıların yaptığı hatalardan bahsedecek olursak daha temiz olacağını düşünüp  çamaşır suyu yada sıvı sabun ile yıkayıp o şekil de makineye koymaları bu maalesef doğru bilinen bir yanlıştır.

Cihazın motoruna zarar vermektedir.

Vestel Davlumbaz Teknik Servis

Davlumbaz da filtre temizliği yapılmadığı durumlar da cihazda yağlanmalara ve arızalara sebep olacaktır.

Vestel Fırın Teknik Servis

Cihazınız da teknik bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden kayıt oluşturarak destek alabilirsiniz.

Yemeklerinizin eşit bir şekilde pişmesini istiyorsanız fırınınızın bakım ve onarımını ihmal etmeyin.

Vestel Servisi 

Kısacası Tüm cihazlarınız da yaşayabileceğiniz Beyaz Eşya ve Ankastre arıza,bakım ve onarımın da tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Firmamız tarafından yapılan her işleme 1 yıl servis garantisi vermekteyiz.Değişen her parça garantimiz altındadır .