Üsküdar Windsor Servisi

Üsküdar Windsor Servisi

Üsküdar Windsor Servisi Beyaz eşya ve ankastre üretimlerde her geçen gün yenilenen tasarlanan eskiye göre daha da küçülen mutfaklar da kullanım alanı daraldıkça ürünlerimiz yani tasarlanmış mutfak dolaplar ile birleşince kullanım alanı ve harika bir görüntü çıkarak siz kullanıcılarına da yeni ortamların da keyifli zaman geçirmelerini sağlıyor.

Üsküdar Windsor Ankastre Ocak Servisi

Yeni tasarım mutfaklarda yerini alan bu özel tasarımlar mutfaklarımızın olmazsa olmazı olduğunda öncelik olarak yeri hazırlanır. Kullanmış olduğunuz cihazların kullanım kurallarına düzenli uyulması gerekli zamanlarda bakım temizlik ve kontrollerinin yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir.

Arıza tespit sonrasında size verilen bilgi dahilinde ekiplerimiz onayınız alınması doğrultusunda arıza durumuna göre onarımlar yerinde yada atölyemize alınarak yapılmaktadır. Oluşan arıza gaz kaçırıyor çakmakları ateşleme yapmıyor gaz kesiyor düğmeler boşa dönüyor gibi arızalar olabilmekte.

Üsküdar Windsor Ankastre Davlumbaz Servisi

Mutfaklarda ocakları kullanım sırasında oluşabilecek ağır yemek kokusu ve yağlı buharlaşmalar oluşabilecek yağlanmalar dolaplar kirlenmelerin en aza indirilmesi için kullandığımız davlumbazlar ile arıza yaşamanız durumunda zor zamanlar yaşayabilirsiniz.

Tespit sonrası oluşan arıza bilgisi verilerek onayınız olması dahilinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Atölyemize alınarak cihazınız hızlı şekilde alanında uzman çalışan ekiplerimiz tarafından yapılmasının ardından parça değişimler de bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Üsküdar Windsor Ankastre Fırın Servisi

Eskiye göre fırın kullanımının artmasının sebebi yeni tasarlanarak yapılan evlerin hemen hemen hepsin de bulunan ankastre ürünler olmakla beraber çalışan kesimlerin pratik zaman kaybetmeden hazırlanıp fırınlanarak hazırlanan pratik yemekleri tercih sebebidir. Yoğun kullanımlarda bazen istemsizce oluşabilen arızalar meydana gelebiliyor.

Bu gibi durumlarda yapmanız gereken size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapacaklardır. Tespit sonrası size verilen bilgi dahilinde onayınız alınması durumun da arıza durumuna göre cihaz yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Üsküdar Windsor Ankastre Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır