Üsküdar Westinghouse Servisi

Üsküdar Westinghouse Servisi

Üsküdar Westinghouse Servisi Beyaz eşya ve ankastre hizmetlerimizde her daim kullanıcı memnuniyeti göz ardı etmeden çalışmalarına alanında uzman mühendisleri ile sürdüren herzaman hep daha iyisini sunmayı hedefleyen firmamız tarafında araştırmacı araştırmacı yönüyle isteklere yönelik çalışmalarına devam etmektedir. Üretimlerimizde kullanmış olduğunuz Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz kullanımlarınızda herdaim en iyisini hizmetinize sunmaktadır.

Üsküdar Westinghouse Ocak Teknik Servisi

Her olmazsa olmazı olan ocaklar eski yada yeni olması önemli olmaksızın bazen beklenmedik bir durumda arıza gösterebiliyor. Bu gibi durumlarda kendiniz bir müdahalede bulunmadan en kısa sürede size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Bırakmış olduğunuz kayıtlardan ekiplerimiz size ulaşım sağlayarak ziyaretinize gelinecektir.
Ekiplerimiz arıza tespiti yapmasının ardından size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarım ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Üsküdar Westinghouse Davlumbaz Teknik Servisi

Mutfaklarda kullanmış olduğumuz davlumbazlar gerekli zamanlarda bakım ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet verecektir. davlumbazlarda yaşanan arızalar genelinde kullanım sonrası temizliği yapılmadığı durumlarda aşırı yağlanma sonucunda biriken yağlanmalar dan oluşabilen arızalar oluşabiliyor. Sizde cihazınızda arıza ile size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılmaktadır. Yapılan tespit sonrası arıza bilgisi size verilerek onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak alanında uzman ekiplerimiz tarafından onarım yapılarak yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Üsküdar Westinghouse Fırın Teknik Servisi

Mutfaklar da keyifli olarak kullanmış olduğunuz cihazlarınızın gerekli ve zamanlı bakım ve kontrolleri kullanım sonrası temizliği yapılması durumlarda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazınızda teknik bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden kayıt oluşturarak destek alabilirsiniz. Bırakmış olduğunuz kayıttan ekiplerimiz size ulaşın sağlayarak en kısa sürede arıza tespiti yapmak için ziyaretinize gelinecektir. Arıza tespiti yapılmasının ardından size bilgi verilerek onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Üsküdar Westinghouse Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.