Üsküdar Siemens Servisi

Üsküdar Siemens Servisi

Üsküdar Siemens Servisi Firmamız her geçen gün yenilenen mutfaklarda ankastre dolaplar ile bütünleşerek tasarlanan ürünlerimiz mutfakların görsel ve kalite olarak inanılmazı yaratmayı başarmaya devam ediyoruz. kullanıcılarına kaliteyi ve görseli aynı anda yaşatan firmamız başarının adresi olmaya devam ediyor. Kullanmış olduğunuz Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi üretimlerimizde kullanıcı memnuniyeti her zaman hedeflerimizin başın da gelmektedir.

Üsküdar Siemens Buzdolabı Servisi

Her geçen gün yenilenen teknoloji ile gelişen buzdolapları alttan soğutmalı üstten soğutmalı gardrop tipi cihazınızın modeli ne olursa olsun teknik bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Arıza kaydı bırakmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

Arıza tespiti yapan ekiplerimiz size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması durumunda ekiplerimiz en kısa sürede onarım yapılması için alanında uzman ekiplerimiz ile çalışmalarını yapmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Üsküdar Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Kullanmış olduğunuz bulaşık makineleriniz de zamanlı ve gerekli bakım kontrol ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazınızda tüm bunları yapmanız durumunda da bazen beklenmedik arızalar oluşabiliyor. Mesela su almıyor, su alıyor yıkama yapmıyor, proğram karışıyor yıkamadan bitiriyor, çalışırken ses yapıyor, su akıtıyor, kapak tam kapanmıyor gibi birçok farklı arızalardan biri ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak en kısa sürede arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Size gelip arıza tespiti yapan ekibimiz arıza bilgisini sizinle paylaşarak onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Üsküdar Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Kullanmış olduğunuz çamaşır makineleriniz de teknik yada kullanıma bağlı arızalar oluşabiliyor. Genel bakım ve kontrolleri yapılan cihazlarda da beklenmedik kazan arızaları, ana kart arızaları, tahliye yapmıyor, su almıyor, elektrik geliyor ama çalışmıyor gibi arızalar gibi farklı arızalar ile karşılaşmanızda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

Üsküdar Siemens Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.