Üsküdar Goldstar Servisi

Üsküdar Goldstar Servisi

Üsküdar Goldstar Servisi Beyaz eşya ve ankastre üretiminde ve üretimler de kullanıcı görüş ve önerilerine değer veren firmamız üretimlerinde değerlendirerek üretimlerine devam etmektedir. Ürünlerimiz Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Ocak, Fırın, Davlumbaz üretimlerin de günümüzde yenilenen mutfakları da uyum içerisinde düzenleyebileceğiniz ürünler hizmetinize sunman keyfini yaşıyor ve alanında uzman mühendisleri ile yeni çalışmalarına devam etmektedir.

Üsküdar Goldstar Buzdolabı Servisi

Her geçen gün yenilenen üretimlerde farklı model ve tasarımlarda kullanmış olduğunuz cihazlarınız ile herhangi bir arıza yaşamanız durumunda mesela soğutmuyor, buzluk karlanma yapıyor, sebzeler buzlanma yapıyor, motordan çok ses geliyor, gibi birçok farklı arızalar ile karşılaşmanız durumunda size en yakın olan merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Yapılan onarımlarda bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte çalışır durumda size teslim edilecektir.

Üsküdar Goldstar Bulaşık Makinesi Servisi

Günümüzde gün geçtikçe yenilenen teknoloji karşısında durmadan ilerleyen üretimlerde olduğu kadar teknik ekip olarak ta hizmette sınır tanımıyoruz.

Alanında uzman ekiplerimiz yaşamış olduğunuz arıza tespitini yaparak size gerekli bilgi verilmesi dahilinde onayınız alınması alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte çalışır durumda size teslim edilecektir.

Üsküdar Goldstar Çamaşır Makinesi Servis

Her evin olmazsa olmazı çamaşır makinelerimiz de kullanım kurallarına uyulması durumunda gerekli bakım temizlik ve kontrolleri yapıldığında uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Bu gibi durumlarda hiç endişe yapmadan kendiniz bir müdahalede bulunmadan daha büyük bir arızaya neden olmadan size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Yapılan onarımlarda bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte çalışır durumda size teslim edilecektir.

Kısacası Goldstar cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır