Üsküdar Esty Servisi

Üsküdar Esty Servisi

Üsküdar Esty Servisi Beyaz eşya ve ankastre üretim ve tasarım ve modellerinde günümüzde yenilenen mutfakların ankastre ürünleri arasında yer alan Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ocak Davlumbaz Fırın bu cihazlarda yerini aldığında mutfağınızdaki görseli düşünmemek mümkün olamaz gibi duruyor. Görüntü ve kalitesi ile mutfaklarınız da keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Üsküdar Esty Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabınızda teknik yada kullanıma bağlı herhangi bir arıza yaşamanız durumunda endişe yapmandan kendiniz bir müdahalede bulunmadan bulunmanız durumunda dönüşü olmayan daha büyük bir arıza oluşmasına sebep olabilirsiniz.

Bu nedenle size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt bırakmanız halinde alanında uzman ekiplerimiz en kısa sürede sizin ile irtibata geçerek arıza tespiti için ziyaretinize geleceklerdir. tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınarak en kısa sürede onarım yapılarak yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihaz çalışır durumda size teslim edilecektir.

Üsküdar Esty Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Bulaşık makineleriniz günümüzde çoğunluk çalışan kesim olmasından dolayı kullanıcılarına yoğun zamanlarda kolaylık ve zaman kazandırmaktadır. Kullanmış olduğunuz cihazlarınızda gerekli zamanlı bakım temizlik ve kontrolleri yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir.

kayıt sonrası ekiplerimiz en kısa sürede sizin ile irtibata geçerek arıza tespiti yapmak için ziyaretinize gelinecektir. Yapılan tespit sonrasında size arıza bilgisi verilerek onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda teslim edilmektedir.

Üsküdar Esty Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Kullanmış olduğunuz Çamaşır makineler de olası bir arıza yaşayabilirsiniz. su almıyor, su alıyor yıkama yapmıyor, tahliye yapmıyor, alttan su akıtıyor, ana kart arızası, kazandan ses geliyor, gibi birçok farklı arızalar oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak ekiplerimiz en kısa sürede size arıza tespiti yapılacaktır. Yapılan tespit sonrası size verilen bilgi dahilinde onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada cihaz atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Üsküdar Esty Ankastre Teknik Servis

Ankastre ürünlerinizde Ocak Fırın Davlumbaz kullanmış olduğunuz cihazlarınızda herhangi bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden kayıt oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılacaktır. Tespit sonrası size verilen bilgi dahilinde cihazdaki arıza giderilir ve yapılan onarım ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Üsküdar Esty Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.