Ümraniye Windsor Servisi

Ümraniye Windsor Servisi

Ümraniye Windsor Servisi Beyaz eşya ve ankastre de fark yaratmayı kullanıcılarının gözdesi olmayı başarılarının hedef noktası olmayı kullanıcılarına hep daha iyisini kalitesinden güven veren hizmetinden ödün vermeden alanında uzman mühendisleri ve çalışanları ile birlikte başarının üst seviyesinde kalmayı başarıyor. Buzdolabı, bulaşık makinesi, Çamaşır Makinesi, Ankastre ürünlerin gözdesi olan Ocak, Davlumbaz, Fırın yenilikçi ruhu ile yeni tasarım ve modelleri ile mutfaklarınız da görsel şölen yaratıyor.

Ümraniye Windsor Buzdolabı Servisi

Buzdolapların da farklı tasarım ve modeller alttan ve üstten soğutmalı gardırop modelleri kısacası her kullanım alanına müsait üretimleri ile kullanıcılarına sınırsız hizmet vermenin gururunu yaşıyor. Sınırsız ve güvenli hizmet veren merkezimiz den kullanmış olduğunuz cihazınız ile ilgili bir arıza durumunu yaşamanızda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Aynı gün içerisinde ekiplerimiz sizin ile irtibata geçerek arıza tespiti için ziyaretinize geleceklerdir. Tespit sonrası size verilen bilgi dahilin de onayınız alınarak cihazınız en hızlı ve güvenli şekilde onarım yapılarak parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilecektir.

Ümraniye Windsor Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinde sıkça karşılaştığımız sorunlar dan bir kaçı kısaca şu şekildedir. Temiz yıkamıyor şikayeti genelde cihaz zamanlı bakım ve temizlik yapılmamasından kaynaklı fıskiye deliklerinin kullanım sonrası temizlenmemesinden kaynaklanabiliyor. Bir başka şikayet su almıyor alıyor yıkama yapmıyor dijital cihazlarda program ayarları karışıyor gibi bir çok arızalar ile karşılaşabiliyoruz.

Bu gibi durumlarda merkezimizden size en yakın merkezimizden arıza kaydı bırakmanız dahilin de ekiplerimiz en kısa sürede arıza tespiti için sizleri ziyarete gelerek arıza tespiti yapacaklardır.
Tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında olan onarım formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Ümraniye Windsor Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleriniz de oluşabilecek her hangi bir arıza durumunda daha büyük bir arızaya sebep olmaması için size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa süreli arıza tespiti için size ulaşacaktır.

Arıza tespiti yaparak size arıza bilgisi vererek onayınız alınması dahilinde cihazınız yerinde veya arıza durumuna göre atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımda parça değişimlerde yapılan onarımlar bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte teslim edilmektedir.

Ümraniye Windsor Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not :Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır