Ümraniye Westinghouse Servisi

Ümraniye Westinghouse Servisi

Ümraniye Westinghouse Servisi Firmamız kullanıcı dostu olarak her daim size en kaliteli ve kullanım kolaylığı ve şıklığında kalitesinden ödün vermeden alanında uzman mühendisleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Her mutfağın olmazsa olmazı olan Ocak Fırın Davlumbaz Buzdolabı Bulaşık Makinesi Ve Çamaşır Makinelerinde istediğiniz modelde her kullanım alanıma uyumlu vazgeçilmeyen ürünlerimiz ile güvenli ve kalitenin adresi olmaya devam ediyoruz.

Ümraniye Westinghouse Ocak Teknik Servisi

Kullanmış olduğunuz ocaklarda eski yada yeni olmaksızın teknik yada kullanıma bağlı bazı arızalar yaşanabiliyor. sizde cihazınızda gaz kaçırıyor, ateşleme yapmıyor, yanıyor ama geri sönüyor, dijital olanlarda kart arızaları gibi birçok farklı arızalar oluşabilmektedir. Side cihazınızda bir arıza oluşması durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak en kısa sürede ziyaretinize gelinerek arıza tespiti yapılacaktır. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Ümraniye Westinghouse Davlumbaz Teknik Servisi

Mutfaklarımızda yemek yaparken oluşan aşırı yağlı buharlaşmayı davlumbaz kullanarak minimuma indirebiliyoruz. Kullanmış olduğunuz davlumbazlar da teknik yada kullanıma bağılı bir arıza yaşamanız durumunda kullanamadığınız da dolap içlerine ve duvarlara sinecek olan yağlı buharlaşmalar sonrasında hiçte hoş olmayan görüntüler ortaya çıkmaktadır.
Davlumbaz da ki arıza için size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Ekiplerimiz tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Ümraniye Westinghouse Fırın Teknik Servisi

Mutfakların olmazsa olmazı ankastre fırınlar da bazen hiç beklenmedik durumlarda teknik bir arıza ile karşılaşmanızda endişe yapmadan kendiniz bir müdahale de bulunmadan size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak en kısa sürede ziyaretinize gelerek arıza tespiti yapılacaktır. Size verilen arıza bilgisi doğrultusunda onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Ümraniye Westinghouse Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.