Ümraniye Goldstar Servisi

Ümraniye Goldstar Servis

Ümraniye Goldstar Servisi Beyaz eşya ve ankastrede fark yaratmayı kullanıcılarının gözdesi olmayı başarılarının hedef noktası olmayı kullanıcılarına hep daha iyisini ve kalitesinden güven veren hizmetinden ödün vermeden alanında uzman mühendisleri ve çalışanları ile birlikte başarının üst seviyesinde kalmayı başarıyor. Buzdolabı, bulaşık makinesi, Çamaşır Makinesi, Ankastre ürünlerin gözdesi olan Ocak, Davlumbaz, Fırın üretimlerinde yenilikçi ruhu ile yeni tasarım ve modellerdi ile mutfaklar da görsel şölen yaratıyor.

Ümraniye Goldstar Buzdolabı Servisi

Buzdolapların da farklı tasarım ve modeller alttan ve üstten soğutmalı gardırop modelleri kısacası Goldstar her kullanım alanına müsait ebatta ve modeldeki üretimleri ile kullanıcılarına sınırsız hizmet vermenin gururunu yaşıyor. Bir sınırsız ve güvenli hizmette Ümraniye Goldstar Buzdolabı Teknik Servis merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.

Aynı gün içerisinde ekiplerimiz sizin ile irtibata geçerek arıza tespiti için ziyaretinize geleceklerdir. Tespit sonrası size verilen bilgi dahilin de onayınız alınarak cihazınız en hızlı ve güvenli şekilde onarım yapılarak parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamı servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilecektir.

Ümraniye Goldstar Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinde sıkça karşılaştığımız sorunlardan birkaçı kısaca şu şekildedir. Temiz yıkamıyor şikayeti genelde cihaz zamanlı bakım ve temizlik yapılmamasından kaynaklı fıskiye deliklerinin yoğun kullanım sonrası temizlenmemesinden kaynaklanabiliyor.Bir başka şikayet su almıyor alıyor yıkama yapmıyor dijital cihazlarda program ayarları karışıyor gibi bir çok arızalar ile karşılaşabiliyoruz.

Tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınarak cihaz arıza durumuna göre yerinde veya atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında olan onarım formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Ümraniye Goldstar Çamaşır Makinesi Servis Çamaşır

makinelerde oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda daha büyük bir arızaya sebep olmaması için size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa süreli arıza tespiti için size ulaşacaktır.

Arıza tespiti yaparak size arıza bilgisi vererek onayınız alınması dahilinde cihazınız yerinde veya arıza durumuna göre atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımda parça değişimlerde yapılan onarımlar bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda teslim edilmektedir.

Ümraniye Goldstar Servis

Kısacası Goldstar cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not :Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır