Ümraniye Franke Servisi

Ümraniye Franke Servisi

Ümraniye Franke Servisi Beyaz eşya sektöründe üretici firmalar arasında ki rekabetten etkilenmeden kalitesi ve dürüstlüğü ile hizmette sınır tanımayan alanında uzman mühendisleri ile kullanıcılarının isteklerine önem vererek araştırıp üretimlerini bu doğrultuda yapmaktadır. Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Ankastre Ocak, Davlumbaz, Fırın, kullanıcıları tarafından fark edilerek özenle kullanılan ısrarla tercih ediliyor.

Ümraniye Franke Buzdolabı Servisi

Buzdolabı kullanıcılarının aldıkları mutfakta ki kullanım alanlarına göre ebat boyut ve geniş iç hacim kullanım rahatlığı ön planda olan alttan veya üstten soğutmalı gardırop tipi olan birçok farklı modeller de hizmetinizde olan bu cihazlar zamanlı ve gerekli bakım ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir.

Kullanmış olduğunuz bu cihazlarınız ile herhangi bir arıza yaşamanız durumunda merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en hızlı şekilde arıza tespiti yapmak için bırakmış olduğunuz iletişim bilgilerinden size ulaşarak arıza tespiti yapılarak size bilgi verilmesinin ardından onayınız alınarak cihazınız onarım yapılacaktır.

Ümraniye Franke Bulaşık Makinesi Servisi

Cihazlarınızın kullanım kurallarına uygun kullanmanız gerekli zamanlı bakım ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihaz da olası bir arıza yaşamanız durumda kendiniz bir müdahale de bulunmadan size en yakın Bulaşık Makinesi Teknik Servis merkezimiz den arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.

Tespit sonrası size verilen arıza bilgisi dahilinde ekiplerimiz onayınızı alarak arıza durumuna göre yerinde veya atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Onarım yapılmasının ardından parça değişimlerde bir yıl geçerli olan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Ümraniye Franke Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerin de oluşan arıza bilginiz olmadan kendiniz bir müdahalede bulunduğunuz durumlarda daha büyük bir arızaya kaçınılmaz olabiliyor. Bu gibi durumlarda size en yakın Servis merkezimiz den destek alabilirsiniz.

Onarımlar genelde yerinde veya arıza durumuna göre atölyemize alınarak yapılmaktadır. Atölyemize alınan cihazınız en kısa süreli onarım yapılarak yapılan onarımlarda parça değişimlerinde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte gerekli çalışır testlerinin yapılması ile çalışır durumda teslim edilmektedir.

Ümraniye Franke Ankastre Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakasında yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır