Ümraniye Bosch Servisi

Ümraniye Bosch Servisi

Ümraniye Bosch Servisi Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz Beyaz eşya Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi üretimlerin de her zaman kullanıcı memnuniyetini ön planda tutarak en iyi olanı sunmayı hedeflerken alanında uzman mühendisleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Ümraniye Bosch Ankastre Ocak Servisi

Tabi ki kullandığınız cihazlarda beklenmedik arızalar oluşabiliyor mesela gaz kaçırıyor, çakmaklar çalışmıyor, çakmaklar sürekli çakıyor, gaz kesiyor, düğmeler dönmüyor, gibi farklı arızalar ile karşılaşmanızda en yakın merkezimizden kayıt oluşturarak destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması durumunda cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Ümraniye Bosch Ankastre Davlumbaz Servisi

Ankastre ocakları kullanım sırasında davlumbazlar kullanmadığınız durumlarda oluşabilecek ağır yağlı buharlaşmalar da mutfak duvar fayanslara yapışarak temizlenmesi zor kirler oluşacaktır. Davlumbazlar da kullanıma bağlı teknik bir arıza yaşamanız durumunda en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılması için ziyaretinize gelinecektir. Yapılan tespit sonrası size oluşan arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Ümraniye Bosch Ankastre Fırın Servisi

Kullanmış olduğunuz ankastre fırınlar da gerek kullanıma bağlı gerek teknik arızalar ile karşılaşmanız durumunda kendiniz bir müdahalede bulunmanız durumunda daha büyük bir arızaya neden olmamak için en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Verilen bilgi dahilinde sizin onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Oluşan arızalar alt pişirmiyor üst pişirmiyor derece düğmesi dönmüyor komut düğmesi çalışmıyor kapak tam kapanmıyor fan çalışmıyor gibi farkı arızalar oluşabiliyor.

Ümraniye Bosch Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.