Tuzla Windsor Servisi

Tuzla Windsor Servisi

Tuzla Windsor Servisi Beyaz eşya ve ankastre ürünlerin üretimi alanında uzman mühendisleri ile birlikte kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam ediyor. Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, ve diğer ankastre Ocak, Davlumbaz, Fırın, kullanım alanlarınıza kalite ve görselliği ile ışıltı katıyor. Kullanıcılarının yoğun istek ve önerilerini dikkate alarak yeni üretimlerinde değerlendiriyor.

Tuzla Windsor Buzdolabı Servisi

Buzdolapların da istediğiniz tarz ve modellerde bulmanız artık hiçte zor değil. Her geçen gün yenilikler yapan her kullanım alanına uyumlu tarz ve modelde kullanmış olduğunuz bu cihazlar ile ilgili herhangi bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede arıza tespiti oluşturmak için sizi ziyaret edeceklerdir. Tespit sonrası ekiplerimiz size bilgi vererek onayınız alınarak cihazınız onarım yapılacaktır. Yapılan onarımda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında olan onarım formu ile cihazınız çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Tuzla Windsor Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinde oluşabilen arızalar su almıyor, alıyor yıkama yapmıyor, su akıtıyor, tahliye yapmıyor, ana kart arızaları gibi birçok farklı arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede arıza tespiti için size ulaşarak tespit sonrası size verilen bilgi ile birlikte onayınız alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında olan onarım formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilecektir.

Tuzla Windsor Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerinizde yeni ya da eski olması önemli olmaksızın bazı durumlarda beklenmedik kullanıma bağlı veya cihazdan kaynaklanabilen bazı teknik arızalar oluşabiliyor. Bu arızalar cihazın yerleşim yerinin sabit olmaması durumunda makine çalışırken özellikle sıkma yapması durumunda aşırı sallanmasından kazan arıza verebiliyor. Bu nedenle cihazın kurulum sırasında konulduğu yerin düz ve sabit olduğundan emin olunmalı.

Cihazda kazan ya da farklı bir arıza yaşamanız durumunda farklı arızalara neden olmaması için size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşarak arıza tespiti yaparak size verilen bilgi dahilinde onayınız alınarak cihaz onarım için yerinde veya atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında olan onarım servis formu ile size teslim edilmektedir.

Tuzla Windsor Ankastre Servis

Ocak Davlumbaz Fırın üçlü set takım halinde kullanmış olduğunuz bu cihazlarınız ile bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede arıza tespiti için size ulaşarak tespit sonrası bilginiz dahilinde cihazınız yerinde veya arıza durumuna göre atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır