Tuzla Westinghouse Servisi

Tuzla Westinghouse Servisi

Tuzla Westinghouse Servisi Kullanmış olduğunuz beyaz eşya ve ankastre ürünlerin her geçen gün yenilenen mutfakların ve ankastre ürünlerin öne gelen model ve tasarımların alanında uzman mühendislerin tarafından hazırlanması kullanıcılarına sunulması bundan olumlu sonuç alan firmamız güven duygusu içinde üretimlerde yenilikler ile devam etmektedir. Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz tasarımlarında yenilenen mutfaklarda uyumlu mobilya kaplamalı cihazlarınız itina ile üretimlerini sürdürmektedir.

Tuzla Westinghouse Ocak Teknik Servisi

Kullanmış olduğunuz ocaklarda teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda örneğin gaz kaçırıyor, düğmeler arızalı emniyet gurubu, musluk arızası, iç takım, çakmaklar sürekli çakıyor gibi farklı arızalar ile karşılaşmanız durumunda kendini bir müdahalede bulunmanız durumunda daha büyük bir arızaya neden olmadan size en yakın merkezimizden teknik destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak cihazınızda ki arıza tespitini yaparak size bilgi verilecektir. Size verilen bilgi sonrasında onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Tuzla Westinghouse Davlumbaz Teknik Servisi

Mutfaklar da ocak kullanım sırasında davlumbazları kullanmadığınız durumlarda oluşabilecek yağlı buharlaşmalar ağır yemek kokularında korunmak için kullandığınız davlumbazlar da teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılacaktır.

Tuzla Westinghouse Fırın Servisi

Özelliklerde çalışan kesimlerde zamandan kolaylık sağlayan pratik kullanımlarda kullanıcılarına zaman kazandırmaktadır.Bu cihazlarınızda teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.
Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılacaktır. Yapılan tespit sonrası size oluşan arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Tuzla Westinghouse Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.