Tuzla Pera Servisi

Tuzla Pera Servisi

Tuzla Pera Servisi Beyaz eşya ve ankastre ürünlerde ve üretimlerinde her daim kullanıcılarının fikir ve önerilerine önemseyerek değerlendirip üretimlerinde model ve tasarımlarında alanında uzman mühendisleri ile çalışarak mutfak rahat her kullanım alanına uygun model ve tasarımları ile sınırsız hizmet sunmaya sizin desteğiniz ile devam etmektedir.

Tuzla Pera Ocak Servisi

Ocaklarda eski yada yeni modeli nasıl olursa olsun bakım ve temizliği doğru zamanlı yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Kullanmış olduğunuz model düğmeli model cam ankastre hiç fark etmeksizin bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Arıza kaydı bırakmanız durumunda ekiplerimiz kısa sürede arıza tespiti için sizi ziyaret edeceklerdir. Tespit sonrası size bilgi verilmesi dahilin de onayınız alınarak arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda değişen parça bir yıl garanti kapsamında olup servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Tuzla Pera Davlumbaz Servisi

Ev ve ofis mutfaklarında ocak kullanımı olan alanlarda ağır yemek kokuları yağlı buharlaşmalar dan uzak tutacak olan davlumbaz ile bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Arıza kaydı bırakmanız durumunda ekiplerimiz kısa sürede arıza tespiti için sizi ziyarete geleceklerdir.

Ekiplerimiz arıza tespiti yapılmasının ardından size verilen bilgi dahilin de onayınız alınarak arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda değişen parça bir yıl garanti kapsamında olup yapılan işlem formu ile size teslim edilecektir.

Tuzla Pera Fırın Servisi

Ankastre fırınlar da beklenmedik durumlarda bir arıza ile karşılaşmanızda kendiniz bir müdahalede bulunmadan size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en hızlı şekilde sizin ile irtibata geçerek arıza tespiti için ziyaretinize geleceklerdir. Tespit sonrası ekiplerimiz sizi arıza ile ilgili bilgi verdikten sonra onayınız alınarak cihaz arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Tuzla Pera Servisi

Kısacası Pera cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır