Tuzla Goldstar Servisi

Tuzla Goldstar Servisi

Tuzla Goldstar Servisi Goldstar marka beyaz eşya ve ankastre ürünlerinde hep yenilikçi olmayı hedefleyen Goldstar yeni model ve tasarımlarını sizlere sunmaktan mutluluk duyuyor. Goldstar beyaz eşya Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve Ankastre Ocak, Fırın, Davlumbaz Kullanıcılarına hizmet vermekten gurur duyuyor.

Tuzla Goldstar Servisi Mutfaklarınız da kulanmış olduğunuz ankastre Ocak Fırın ve Davlumbaz setiniz şık tasarımları ile mutfaklarınıza şıklık katıyor. Cihazlarınız ile herhangi bir sorun yaşamanız durumunda size en yakın Servis merkezinden hizmet alabilirsiniz.

Tuzla Goldstar Buzdolabı Servisi

Buzdolaplar da karşılaşabileceğiniz arıza durumunda kendiniz bir müdahale de bulunmadan size en yakın teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Buzdolabınızda oluşabilecek arızalar karlanma yapıyor, motor sesli çalışıyor, soğutma yapmıyor ana kart arızası gibi farklı arızalar ile karşılaşabiliyoruz. Teknik ekibimiz en kısa sürede sizi bulunmuş olduğunuz arızadan sorunsuz bir şekilde kurtaracaktır ve cihazınızı çalışır durumda size teslim edeceklerdir.

Tuzla Goldstar Servisi Çamaşır Makinesi Goldstar

Çamaşır makinesi üretimde gün be gün yeni yeni modellerini kullanıcılarına sunmaya devam ederken kullanmış olduğunuz cihazlar ile bir sorun yaşamanızda teknik ekip çalışanlarımız sizlere en kaliteli güvenilir hizmeti vermek adına her daim ileriye bakıyor. Makinenizde kazan, motor, kart arızaları gibi birçok arıza ile karşılaşabilirsiniz. Teknik ekibimiz yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili en kısa sürede destek sağlayacaktır. Ekibimiz arıza tespiti yaptıktan sonra size verilen bilgi doğrultusunda onayınız ile cihazınızı onarım yapılacaktır.

Tuzla Goldstar Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri eski yada yeni olmaksızın beklenmedik arıza gösterebiliyor. Karşılaşmış olduğunuz bu arızalar ile ilgili size en yakın teknik ekibimizden destek alabilirsiniz. Merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekibimiz size en kısa sürede hizmet vermek için sizinle irtibata geçecektir. Ekiplerimiz özenli çalışma ahlakı ile sizlere gelip arıza tespiti yaptıktan sonra bilginiz dahilinde onayınız alınarak onarım yapılacaktır. Bir yıl garanti kapsamında olan işlem formu ile cihazınız size çalışır durumda teslim edilecektir.

Tuzla Goldstar Servis

Kısacası Goldstar cihazlarında istanbul Anadolu Yakasında yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.