Tuzla Franke Servisi

Tuzla Franke Servisi

Tuzla Franke Servisi Kullanmış olduğunuz beyaz eşya ve ankastre ürünlerin her geçen gün yenilenen mutfakların ve ankastere ürünlerin öne gelen model ve tasarımların alanında uzman mühendislerin tarafından hazırlanması kullanıcılarına sunulması bundan olumlu sonuç alan firmamız güven duygusu içinde üretimlerde yenilikler ile devam etmektedir. Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz tasarımlarında yenilenen mutfaklarda uyumlu cihazlarınız itina ile üretimlerini sürdürmektedir.

Tuzla Franke Ocak Servisi

Kullanmış olduğunuz ocaklar da teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda örneğin gaz kaçırıyor, düğmeler arızalı emniyet gurubu, musluk arızası, iç takım, çakmaklar sürekli çakıyor gibi farklı arızalar ile karşılaşmanız durumunda kendini bir müdahalede bulunmadan size en yakın merkezimizden teknik destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz kısa sürede size ulaşım sağlayarak cihazınızda ki arıza tespitini yaparak size bilgi verilecektir. Size verilen bilgi sonrasında onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile size teslim edilmektedir.

Tuzla Franke Davlumbaz Servisi

Mutfaklar da ocak kullanım sırasında davlumbazlar da kullanmadığınız durumlarda oluşabilecek yağlı buharlaşmalar ağır yemek kokularında korunmak için kullandığınız davlumbazlar da teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılacaktır. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınarak en kısa sürede cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Tuzla Franke Fırın Servisi

Özelliklerde çalışan kesimlerde zamandan kolaylık sağlayan pratik kullanımlarda kullanıcılarına zaman kazandırmaktadır.Bu cihazlarınızda teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılacaktır. Yapılan tespit sonrası size oluşan arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Tuzla Franke Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakasın da yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.