Tuzla Ferre Servisi

Tuzla Ferre Servis

Tuzla Ferre Servis Beyaz eşya ve ankastre Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ocak Fırın Davlumbaz günümüzde sürekli yenilenen mutfaklarda her kullanım alanına uyumlu ankastre cihaz üretimlerimizde hep en iyisi olan yeniliklere imzasını atan firmamız olarak kullanıcı tercihi olmanın gururu ile hep daha iyisini sunmak için alanında uzman mühendisleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

 

Tuzla Ferre Ocak Servis Günümüzde sürekli yenilenen mutfaklara uyumlu olarak tercih edilen ocakla da kullanım sırasında teknik bir arıza yaşamanız durumunda kendiniz bir müdahalede bulunmadan size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Alanında uzman çalışmalar yapan ekiplerimiz tarafından arıza tespiti yapılarak onayınız alınması halinde en kısa sürede onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte çalışır durumda size teslim edilmektedir.

 

 

Tuzla Ferre Davlumbaz Servisi Mutfakta zaman geçirdiğiniz süre içinde oluşan yağlı buharlaşma ağır yemek kokularından etrafa dağılması için kullanmış olduğunuz davlumbazlar da teknik bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz hızlı ulaşım sağlayarak yapılan arıza tespit sonrası size verilen bilgi dahilinde onayınız alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Tuzla Ferre Fırın Servisi mutfakların olmazsa olmazı fırınların da teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı bırakmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılarak size arıza bilgisi verilecektir. Onayınız alınması halinde alanında uzman ekiplerimiz tarafından onarım yapılmaktadır

Tuzla Ferre Servisi

Kısacası Ferre cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.