Tuzla Bosch Servisi

Tuzla Bosch Servisi

Tuzla Bosch Servisi Bosch beyaz eşya ve ankastre ürün kullanıcıları cihazların özenle tasarlanmış olmasının farkı ile rahat ve kolay kullanımların keyfini sürüyor. Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz Beyaz eşya Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi üretimlerimizde her zaman kullanıcı memnuniyetini ön planda tutarak her daim en iyi olanı sunmayı hedeflerken alanında uzman mühendisleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Tuzla Bosch Ankastre Ocak Servisi

Tabi ki kullandığınız cihazlarda beklenmedik arızalar oluşabiliyor mesela gaz kaçırıyor, çakmaklar çalışmıyor, çakmaklar sürekli çakıyor, gaz kesiyor, düğmeler dönmüyor, gibi farklı arızalar ile karşılaşmanızda size en yakın merkezimizden kayıt oluşturarak destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması durumunda cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Tuzla Bosch  Ankastre Davlumbaz Servisi

Ankastre ocaklar kullanım sırasında davlumbaz kullanmadığınız durumlarda oluşabilecek ağır yağlı buharlaşmalar da mutfak duvar fayanslarda yapışarak temizlenmesi zor kirler oluşacaktır. Davlumbazlarda gerek kullanıma bağlı gerek teknik bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılması için ziyaretinize gelinecektir. Yapılan tespit sonrası size oluşan arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Tuzla Bosch Ankastre Fırın Servisi

Kullanmış olduğunuz ankastre fırınlar da gerek kullanıma bağlı gerek teknik arızalar ile karşılaşmanız durumunda kendiniz bir müdahalede bulunmanız durumunda daha büyük bir arızaya neden olmamak için size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak gerekli arıza tespiti yapılarak size bilgi verilecektir.

Verilen bilgi dahilinde sizin onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Tuzla Bosch Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.