Sultanbeyli Windsor Servisi

Sultanbeyli Windsor Servisi

Sultanbeyli Windsor Servisi Markalar arasında önde gelen isimlerin ilkelerin de yer alan kendin  den ve kalitesinden ödün vermeden kendi ilkelerini yaratarak ilerlemekte olup beyaz eşya ve ankastre alanında hep ileriyi hedefleyerek üretimlerini alanında uzman mühendisleri ile çalışmaktadır.

Sultanbeyli Windsor Buzdolabı Servisi

kullanıcılarının hayallerini mutfaklarına taşıyarak her daim güvenlerini hissetmeyi tercih edilmeyi prensip edinerek hizmetlerinde ve tasarımlarında sınır tanımaz iken model ve tasarımları ile sınır tanımıyor. Alttan ya da üsten soğutmalı modellerde gerekli zamanlarda bakım ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz çalışarak hizmet vermektedir. Cihazınız ile herhangi bir arıza yaşamanız durumunda yapmanız gereken size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Soğutma yapmıyor motor gaz bitmiş su akıtıyor kapaklar tam kapanmıyor buzluk ürünleri eritiyor gibi şikayetleriniz de ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşarak arıza tespiti yaparak size bilgi vererek onayınızı alarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında olan cihazınız servis formu ile birlikte çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Sultanbeyli Windsor Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerinde en çok dikkat edilmesi gereken kullanımlar deterjan ölçüsü ve çamaşır doluluğundan kaynaklanabilen yıkama motoru ana kart kazan rulman ses yapıyor su akıtıyor gibi farklı arızalar ile karşılaşabiliyoruz. Bu gibi durumlarda kendiniz bir müdahalede bulunmadan merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenip arıza tespiti için sizi ziyaret edeceklerdir

Tespit sonrası ekiplerimiz size arıza bilgisi vererek cihaz arıza durumuna göre yerinde onarım ya da cihaz atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında olan onarım formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Sultanbeyli Windsor Bulaşık Makinesi Servis

Cihazlarınız gerekli bakım ve temizliği zamanlı durumlarda yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Yeni ya da eski olması fark etmeksizin bazen beklenmedik arızalar oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda kendiniz daha büyük bir arızaya sebep olmaması için bir müdahalede bulunmadan size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Kayıt bilgilerinize ulaşarak ekiplerimiz en kısa sürede arıza tespiti için ziyaretinize geleceklerdir. Tespit sonrası size bili verilerek onayınız alınarak onarım arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak yapılmaktadır. Onayınız ile alınan cihazınız en kısa süreli onarım yapılır gerekli testleri yapılmasının ardından parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan onarım formu ile birlikte cihazınız çalış durumda size teslim edilmektedir.

Sultanbeyli Windsor Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır