Sultanbeyli Siemens Servisi

Sultanbeyli Siemens Servisi

Sultanbeyli Siemens Servisi Beyaz eşya ve ankastre üretimlerinde her geçen gün yenilenen mutfaklara özel tasarımlar farklı renk ve model seçenekleri ile alanında uzman mühendisleri ile çalışmalarına devam eden firmamız Siz kullanıcılarına sınırsız ve sorunsuz güven içinde kullanabileceğiniz teknoloji harikası ürünleri hizmetinize sunmaktan gurur duymaktadır. Kullanmış olduğunuz Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Ankastre Ocak, Davlumbaz, Fırın, kullanımlar da istediğiniz tarz ve modellerde çalışmalarımız devam ediyor.

Sultanbeyli Siemens Buzdolabı Servisi

Buzdolapların da gerekli ve zamanlı bakım kontrol ve temizliği yapılması durumlarda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihaz alttan soğutmalı üstten soğutmalı çift kapılı model fark etmeden cihazınızda her hangi bir teknik arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Arıza tespiti yapan ekiplerimiz size arıza bilgisi vererek onayınız alınarak en kısa sürede onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Sultanbeyli Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Kullanmış olduğunuz bulaşık makineler de teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda mesela su alıyor yıkama yapmıyor, su almıyor, fıskiye dönmüyor, alttan su akıtıyor, ana kart arızası, Proğram karışıyor, yıkamadan bitiriyor gibi farklı arızalar ile karşılaşmanızda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yaparak size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde ekiplerimiz cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile  teslim edilmektedir.

Sultanbeyli Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz ayaklanıp gitmeye kalkması, su alıp yıkama yapmıyor, sıkmada çok ses çıkartıyor ve ve sallanıyor, yıkamayı bitirmeden proğram bitiriyor, gibi birçok arızalar oluşabilmektedir. siz bu arızalardan herhangi bir arıza ile karşılaşmanızda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Arıza tespiti yapan ekiplerimiz size arıza bilgisini vermesi ile onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Sultanbeyli Siemens Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.