Sultanbeyli Pera Servisi

Sultanbeyli Pera Servisi

Sultanbeyli Pera Servisi Beyaz eşya ve ankastre ürünleri her geçen gün yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Tüketicilerinin vazgeçilmezi haline gelen markamız her zaman üretimlerinin arkasında durarak güven vermekten görüş ve şikayetlerinizi dile getirmeniz doğrultusunda dikkate alarak çalışmış olduğu alanında uzman mühendisleri ile paylaşıp hep daha ileriye ve yeniliklere imzasını atmaktadır. Kalitenin ve güvenin farkında olan kullanıcılarımız olduğu sürece de biz hep daha iyiyi üretmeye devam edeceğiz.

Sultanbeyli Pera Ocak Servisi

Mutfaklarımızda her daim en iyi olanı kullanmak isteriz. Ocağınızın gerekli zamanlı bakım ve temizliği düzenli yapılması durumunda uzun yıllar sorumsuz kullanılmaktadır. Cihazınız ile bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın Beykoz Icf Teknik Servis arıza kaydı bırakmanız durumunda ekiplerimiz çağrınıza en hızlı yanıt vererek arıza tespiti için sizi ziyaret ederek arıza tespiti yaparak bilginiz dahilin de onayınız alınarak onarım yapılacaktır. Bazı arızalar yerinde onarım yapılırken kimi arıza durumlarında cihaz atölyemize alınması gerekebiliyor. Atölyemize alınan cihazınız en hızlı şekilde onarım yapılarak parça değişimlerinde bir yıl garanti formu ile çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Sultanbeyli Pera Fırın Servisi

Her evde yok denilmeyecek kadar sık kullanımda olan fırınlarınız uzun yıllar sorunsuz hizmet vermesine rağmen bazen istemsiz arızalar olabilmektedir. Bu durumda yapmanız gereken size en yakın merkezimizi arayarak bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Bazen telefondan destek alarak sorunun çözülebileceği kullanım hatası bazen de ekiplerimizden destek almanızı gerektirecek arızalar ile karşılaşabilirsiniz.
Fırınınız ile yaşadığınız sorun ne olursa olsun ekiplerimiz her konuda size yardımcı olacaklardır. Bırakmış olduğunuz arıza kayıt doğrultusunda size ulaşan ekiplerimiz arıza tespiti yaparak bizi bilgilendirip arıza durumuna göre yerinde ya da atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Onarım yapılmasının ardından cihazınız parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında servis formu ile çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Sultanbeyli Pera Davlumbaz Servisi

Davlumbazlarda aşırı yoğun kullanım sonrası bakım ve temizlik yapılmaması durumlarda cihaz yağlı buharlaşmaya bağlı motor, filtre, tuş paneli, lamba, gibi farklı arızalar görülebiliyor. Teknik ekiplerimiz arıza kaydı oluşturmanız durumunda en kısa sürede arıza tespiti yaparak gerek yerinde gerek atölyemize alınarak onarım be bakımı yapılmasının ardından çalışır durumda cihazınızı size teslim edeceklerdir.

Sultanbeyli Pera Servisi

Kısacası Pera cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır