Sultanbeyli Goldstar Servisi

Sultanbeyli Goldstar Servisi

Sultanbeyli Goldstar Servisi Beyaz eşya ve ankaste ürünlerinizde firmamız her geçen gün yenilenen mutfaklara yeni model ankastre dolaplar ile bütünleşen ürünlerimizi siz kullanıcılarımıza en rahat kullanımlar sunmak adına alanında uzman mühendislerimiz tarafında özenli çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Davlumbaz Fırın cihazlarınız en şık ve uyumlu halde dolaplarınız ile bütünleşir ve size mutfaklarda keyifli kullanımlar sunmaktadır.

Sultanbeyli Goldstar Buzdolabı Teknik Servisi

Bütün evlerin ve işyerleri nin olmazsa olmazı olan buzdolapları modeli her ne olursa olsun soğutma yapmadığı zamanlarda büyük sıkıntılı zamanlar yaşatabiliyor. İçinde gıdalarımızı muhafaza ettiğimiz bozulmalardan koruduğumuz süt ve süt ürünleri et balık ürünleri sebze ve meyvelerde hemen bozulmalara karşı sağlıklı tüketim yapabilmek adına dolaplar her daim ihtiyacımız olan en önemli demir başımızdır.

Bu cihazlarınızda herhangi bir arıza oluşması durumunda fazla mağdur olmamak adına size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde en kısa sürede onarım yapılmaktadır.

Sultanbeyli Goldstar Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Bulaşık makinelerde kullanımı her ne kadar kolay olsa da bazı atlamış olduğunuz ufak tedbirler sonrasında cihazınızda ciddi sorunlar yaratabiliyor. Su almıyor, deterjan almıyor, proğram bitirmeden kapanıyor, tahliye yapmıyor, su alıyor yıkamaya geçmiyor, ana kart arızaları gibi farklı arızalar oluşabiliyor. bu gibi durumlarda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinerek arıza tespiti yapılacaktır. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması ile cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak alanında uzman ekiplerimiz tarafından onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile size teslim edilmektedir.

Sultanbeyli Goldstar Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Evinizdeki çamaşır makineleriniz de doğru ve zamanlı bakım kontrol ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazınızda teknik bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Kazan dönmüyor sıkmada çok ses yapıyor su alıyor yıkamaya geçmiyor tahliye yapmıyor su almıyor ana kart arızası gibi farklı rızalar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda merkezimize bırakmış olduğunuz kayıtlarda ekiplerimiz size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Ekiplerimiz tarafından yapılan arıza bilgisi size verilerek onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Sultanbeyli Goldstar Servis

Kısacası Goldstar cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.