Sultanbeyli General Electric servisi

Sultanbeyli General Electric servisi

Sultanbeyli General Electric servisi Firmamız gün geçtikçe yenilenen evler ve mutfaklarında kullanım alanına göre çalışılan tasarımlar zevk ve görsel olarak alanında uzman mühendislerimiz tarafından tasarlanarak hazırlanmaktadır. Büyük küçük her kullanım alanına göre beyaz eşya ve ankastre ürünlerimiz kullanıcılarına mutfaklarında keyifli dakikalar geçirmesini sağlamak kalite ve güvenimizin aynasıdır.

Sultanbeyli General Electric Buzdolabı Servisi

Kullanmış olduğunuz buzdolabı günümüzde hızla yenilenen mutfaklara ve tercihlerinize uyumlu iç kullanımı geniş tasarımlı her şeyden önemlisi et ürünleri süt ürünleri sebze ve meyvelerde uzun korumalı özelliği ile tercih sebebi olan buzdolabın da  gerekli zamanlarda bakım kontrol ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir.

Cihazınızda teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda yapmanız gereken size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılacaktır. Tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması dahilinde cihaz en kısa sürede onarım yapılmaktadır.

Sultanbeyli General Electric Bulaşık Makinesi Servisi

Kullanmış olduğunuz bulaşık makineleri gerekli zamanında bakım ve kontrolleri yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Bazen bütün elektronik cihazlarda olması mümkün olan teknik yada kullanıma bağlı arızalar oluşabilmektedir. Bu gibi durumlarda kendini bir müdahalede bulunup daha büyük bir arızaya neden olmamak adına size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıttan size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Oluşabilen arızalar su alıyor yıkamaya geçmiyor ana kart arızaları proğram karışıyor tahliye yapmıyor yıkama motoru arızaları gibi arızalarda tespit sonrası size verilen arıza bilgisi dahilinde onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Sultanbeyli General Electric Çamaşır Makinesi Servisi

Kullanmış olduğunuz çamaşır makineler de genelde kullanıma bağlı kazan arızaları oluşabiliyor. Cihazı fazla doldurmanız durumunda yıkama sıkma sırasında aşırı ses sallanma yıkama motoru ana kart arızaları gibi farklı arızalardan birini yaşıyorsanız size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıttan size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için en kısa sürede size ulaşım sağlayarak ziyaretinize gelinecektir. Arıza tespit sonrası size verilen bilgi dahilinde onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Sultanbeyli General Electric Ankastre Servis

Kullanmış olduğunuz ankastre takımlarınız birbirine uyumlu tasarlanmış modeller arasında Ocak Davlumbaz Fırın kullanımlar da cihazların gerekli talimatlara uyumlu kullanıldığında kullanım sonrası temizliği ve gerekli bakım ve kontrollerinin yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Sultanbeyli General Electric servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.