Sultanbeyli Franke Servisi

Sultanbeyli Franke Servisi

Sultanbeyli Franke Servisi Ankastre ürünler arasında her zaman farkımızı kullanıcılarımızın tercihleri ortaya koyuyor. Bu gözlemlerini göz ardı etmeyen aldığı güven doğrultusunda kullanıcıları için her zaman en özel olanı tasarlamaya devam ediyor. Kullanıcılarına mutfaklarında kullandıkları Ocak Fırın Davlumbaz olarak özel tasarımları kullanıcılarına sunmanın gururunu taşıyor.

Sultanbeyli Franke Ocak Servisi

Franke ocak kullanıcıları mutfaklarındaki kullanım alanına göre 4 lü yaka 5 li ocakları tercih edilebiliyor. Kullanmış olduğunuz ocaklarda ile herhangi bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın teknik merkezimizden destek alabilirsiniz. Oluşabilen arızalar gaz kaçağı, manya tur gurubu, düğme, çakmak çalışmıyor gibi farklı arızalar gösterebiliyor.

Bu gibi durumda ekiplerimiz size en hızlı servis verebilmek adına sizin ile irtibata geçecektir. Teknik ekibimiz karşılaşmış olduğunuz arızanın tespitini yapıp sizin bilginiz dahilinde yerinde yada bazı teste tabi tutulması gereken arızalarda cihaz atölyemize alınması gerekebiliyor. Atölyemize alınan cihazınız en hızlı şekilde onarım yapılır gerekli testler yapılmasının ardından çalışır durumda size teslim edilir.

Sultanbeyli Franke Davlumbaz Servisi

Yemek yaparken oluşan ağır yemek kokularından yağlı buharlaşmayı çekip içine hapseder. Davlumbaz ile ilgili bir arıza yaşama durumunuzda size en yakın Beykoz Franke Davlumbaz Teknik Servis: merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz hızlı işinde titiz çalışmayı güven vermeyi ilke edinmiştir.

Çalışanlarımız en kısa sürede sizin ile irtibata geçerek arıza tespiti yaparak cihazınızı genelinde yerinde onarım yapılırken bazı arıza durumlarında cihaz atölyemize alınması gerekebiliyor cihazınızın onarımı yapılmasının ardından kontrolleri yapılıp çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Sultanbeyli Franke Fırın Servisi

ankastre fırınlar mutfaklarda ve birçok iş yerinde kullandığımız en gerekli cihazlar olarak çoğu kullanım alanlarında hayatımızın merkezi gibi olmuşlardır. Herhangi bir arıza yaşamanız durumunda merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede sizlere hizmet verecektir.

Ekiplerimiz arıza kaydı oluşturduktan sonra size bilgi verilir onayınız olduğu taktirde cihazınız onarımı yapılır. Bazı arızalar yerinde onarımı yapılırken bazı arızalar ise atölyemize alınarak yapılmaktadır. Atölyemize alınan cihazınız onarımı yapıldıktan sonra gerekli çalışır testleri yapıldıktan sonra yapılan işlem sonrası bir yıl garantisi formu ile siz kullanıcılarına çalışır durumda teslim edilir.

Sultanbeyli Franke Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır