Sancaktepe Westinghouse Servisi

Sancaktepe Westinghouse Servisi

Sancaktepe Westinghouse Servisi Beyaz eşya ve ankastre üretimlerde çığır açan firmamız üretimlerinde alanında uzman mühendisleri ile çalışmalarına gün be gün yenilikler yapılan mutfaklarda yeni kullanım alanına uyumlu özel tasarım harikaları Buzdolabı Bulaşık Makineleri Çamaşır Makineleri Ve Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz tercihlerinizde siz kullanıcılarına hep daha iyisini sunmayı hedeflerinin başında tutuyor ve tercih edilmenin keyfini yaşıyor ve yaşatıyoruz.

Sancaktepe Westinghouse Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolapları her evin olmazsa olmazı bir çok tükettiğimiz besinlerimizi tüketim sırasında muhafaza ettiğimiz sağlıklı tüketim adına et süt ve süt ürünlerini sebze meyve türü gıdalarımızı soğuk alanda saklayarak tüketilmesi gereken gıdalarımızı içinde barındırarak tüketiriz. İşte bu cihazlarınız da herhangi bir arıza yaşamış olduğunuzda soğutma problemi yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz merkezimize bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak en kısa sürede arıza tespiti yapmak için ziyaretinize gelinecektir.

Sancaktepe Westinghouse Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Bulaşık makineler de oluşabilen arıza durumunda yapmanız gereken size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz oluşan arıza nedenini anlamak için arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Oluşan arıza türleri kısaca tahliye yapmıyor, çalışıyor yıkamaya geçmiyor, ışıkları yanıp sönüyor, su almıyor, fıskiye dönmüyor, alttan su akıtıyor, ana kart arızaları, gibi birçok arıza oluşabiliyor.

Sancaktepe Westinghouse Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır makinelerinde gerekli kullanım şemasına uyulması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazı aşırı doldurmanız durumunda hem temiz yıkama özelliğini kaybedecektir hemde bir süre sonra kazanda sıkma sırasında aşırı ses yapacaktır bir süre sonrada daha ciddi sorunlar yaşanacaktır. Tamda bu gibi durumlarda Yapmanız gereken en doğru olan size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek almanızdır. Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak en kısa sürede arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Sancaktepe Westinghouse Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.