Sancaktepe Vestel Servisi

Sancaktepe Vestel Servisi

Vestel Servisi Beyaz eşya ve Ankastre ürünlerin de uzman kadro ile teknik servis hizmeti sunuyor.Haftanın 7 günü çağrı merkezi çalışanlarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Sancaktepe Servis

Bırakmış olduğunuz kayıt dan ekiplerimiz size ulaşım sağlayacak randevu oluşturacaktır.
Ekiplerimiz arıza tespiti yapmasının ardından size arıza bilgisi verilecektir. Onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Sancaktepe Vestel Buzdolabı Servisi

Servisimize gelen şikayetlerden sıkça karşılaştığımız dolap da ara sıra duyulan sesler endişelenecek bir durum değildir.

Özellikle kapılar da yoğun sıcaklık hissedebilirsiniz bu da gaz borularının geçiş bölgeleridir. Dolap aşırı dolu olduğun da fazla efor sarf ettiğinden kaynaklanır.

Sancaktepe Vestel Çamaşır Makina Servis

Tüketicilerimizin sık şikayet de bulunduğu durum makinem aşırı sesli. Bir yıkama da olan bir ses ise eğer aşırı doldurduğunuz dan kaynaklanıyor. Yada dengesiz çamaşır atmak dan kaynaklanıyor. Bunun dışın da sürekli olan bir ses var ise servisimizi arayıp kayıt oluşturabilirsiniz.

Sancaktepe Vestel Bulaşık Makina Servis

Bulaşık makinaların da kullanıcıların yaptığı hatalardan bahsedecek olursak.Daha temiz olacağını düşünüp  çamaşır suyu, sıvı sabunla yıkayıp o şekil de makinaya koymalarıdır. Bu maalesef doğru bilinen bir yanlıştır.

Cihazın motoruna zarar vermektedir.

Sancaktepe Davlumbaz Teknik Servisi

Davlumbaz da filtre temizliği yapılmadığı durumlar da cihazda yağlanmalara ve arızalara sebep olacaktır.

Sancaktepe Fırın Teknik Servis

Cihazınız da teknik bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden kayıt oluşturarak destek alabilirsiniz.

Yemeklerinizin eşit bir şekilde pişmesini istiyorsanız fırınınızın bakım ve onarımını ihmal etmeyin.

Sancaktepe Servisi 

Kısacası Tüm cihazlarınız da yaşayabileceğiniz Beyaz Eşya ve Ankastre arıza,bakım ve onarımın da tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Firmamız tarafından yapılan her işleme 1 yıl servis garantisi vermekteyiz.Değişen her parça garantimiz altındadır .