Sancaktepe Siemens Servisi

Sancaktepe Siemens Servisi

Sancaktepe Siemens Servisi Beyaz eşya ve ankastre üretimlerimizde her zaman öncelik kullanıcı memnuniyeti her zaman hedeflerimizin ön planında gelerek çalışmalarımızda kullanıcı görüş ve düşüncelerini önemseyerek devam etmekteyiz. Kullanmış olduğunuz Ocak Davlumbaz Fırın Buzdolabı Bulaşım Makinesi Çamaşır Makinesi cihazlar her evin olmazsa olmazı cihazlarımızda istediğiniz model ve her kullanım alanına uyumlu olanı tercih seçeneklerin arasından bulabilirsiniz.

Sancaktepe Siemens Buzdolabı Servisi

Evimizin mutfaklarda  olmazsa olmazı buzdolapları eski yada yeni olması fark etmez cihazınız alttan veya üsten soğutmalı çift kapılı ebat boyut ne olursa olsun kullanmış olduğunuz cihazınızda teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda mesela buzluk karlanma yapıyor soğutmuyor altta su akıtıyor sebzeler karlanma yapıyor et ve süt ürünleri hızlı bozuluyor gibi birçok arıza ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapmak için ziyaretinize gelinecektir. Arıza tespiti yapan ekip arkadaşlarımız size arıza bilgisi vermesinden sonra size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde en kısa sürede onarım yapılacaktır.

Sancaktepe Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineler de kullanım ne kadar kolay olsa da bir o kadar da hassas olan cihazlardır. Gerekli aralıklar da bakım kontrolleri ve genel temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Olur da cihazınızda bir arıza yaşamanız durumunda kendiniz bir müdahalede bulunmada daha büyük bir arıza ya sebep olacak müdahalede bulunabilirsiniz. Bu durumda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.
Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

Yapılan tespit sonrası size verilen tespit sonrası onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerinde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Sancaktepe Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineler de kullanım sırasında fazla doldurmanız halinde farklı arızalara neden olabilmektedir. Aynı şekilde deterjan kullanım da aynı fazla kullanmanızda bir süre sonra deterjan alma bobinlerde yada farklı bir yer de farklı arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi yada farklı arızalar ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlarda size ulaşım sağlayarak en kısa sürede arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Tespit yapan ekiplerimiz size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak alanında uzman çalışan ekiplerimiz tarafından onarım yapılmaktadır.

Sancaktepe Siemens Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.