Sancaktepe Franke Servisi

Sancaktepe Franke Servisi

Sancaktepe Franke Servisi Beyaz eşya ve ankastre ürünlerde ve üretimlerinde her daim kullanıcılarının fikir ve önerilerine önemseyerek değerlendirip üretimlerinde model ve tasarımlarında alanında uzman mühendisleri ile çalışarak mutfak ve iş yerlerinizde rahat her kullanım alanına uygun model ve tasarımları ile sınırsız hizmet sunmaya sizin desteğiniz ile devam etmektedir.

Sancaktepe Franke Ocak Servisi

Ocaklar da eski ya da yeni modeli nasıl olursa olsun bakım ve temizliği doğru zamanlı yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Kullanmış olduğunuz cihazlarınız dokunma’tik model düğmeli model cam ankastre hiç fark etmeksizin bir arıza yaşamanız durumunda en yakın merkezimiz den destek alabilirsiniz.

Arıza kaydı bırakmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede arıza tespiti için sizi ziyaret edeceklerdir. Tespit sonrası size bilgi verilmesi dahilin de arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda değişen parça bir yıl garanti kapsamın da olup servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Sancaktepe Franke Davlumbaz Servisi

Ev ve ofis mutfaklarında ocak kullanım olan alanlarda ağır yemek kokuları yağlı buharlaşmalar dan uzak tutacak olan davlumbaz ile bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Arıza kaydı bırakmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede arıza tespiti için sizi ziyarete geleceklerdir.

Ekiplerimiz gelip arıza tespiti yapmalarının ardından size verilen bilgi dahilin de onayınız alınarak arıza durumuna göre yerinde ya da atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda değişen parça bir yıl garanti kapsamında olup yapılan işlem formu ile birlikte teslim edilecektir.

Sancaktepe Franke Fırın Servisi

Ankastre fırınlar da beklenmedik durumlarda bir arıza ile karşılaşmanızda kendiniz bir müdahalede bulunmadan size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en hızlı şekil de sizin ile irtibata geçerek arıza tespiti için ziyaretinize geleceklerdir.

Tespit sonrası ekiplerimiz sizi arıza ile bilgisi verdikten sonra onayınız alınarak arıza durumuna göre yerin de ya da atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda değişen parçalar bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilecektir.

Sancaktepe Franke Ankastre Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır