Sancaktepe Ferre Servisi

Sancaktepe Ferre Servisi

Sancaktepe Ferre Servisi Kullanmış olduğunuz beyaz eşya ve ankastre ürünlerin her geçen gün yenilenen ürünlerin öne gelen model ve tasarımların alanında uzman mühendislerin tarafından hazırlanması kullanıcılarına sunulması bundan olumlu sonuç alan firmamız güven duygusu içinde üretimler yenilikler ile devam etmektedir. Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz  itina ile üretimlerini sürdürmektedir.

Sancaktepe Ferre Ccak Servisi Mutfakların olmazsa olmazı ocaklarda teknik yada kullanıma bağlı bir takım arızalar oluşabiliyor. Gaz kesiyor çakmaklar çalışmıyor gaz kaçırıyor düğmeler çalışmıyor çakmaklar sürekli çakıyor gibi bunlara benzer arızalar yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

Sancaktepe Ferre Davlumbaz Servisi Mutfaklarınız da her gün mutlaka yemek yapılmaktadır. Yemek yaparken mutfağınızda oluşan buharlaşma ve ağır yemek kokularına maruz kalmamak için kullanmış olduğunuz davlumbaz da herhangi bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

 

Sancaktepe Ferre Fırın Servisi Her mutfağın olmazsa olmazı kullanmış olduğunuz fırınlarda herhangi bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. Fırınlarda alt pişirmiyor üst pişirmiyor komut düğmesi çalışmıyor kapak menteşe lastik arızaları fan çalışmıyor gibi farklı arızalar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu durumunda ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşarak arıza tespiti yapılacaktır. Yapılan tespit sonrasında size arıza bilgisi verilerek yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti size teslim edilmektedir.

Sancaktepe Ferre Servis
Kısacası Ferre cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.