Sancaktepe Bosch Servisi

Sancaktepe Bosch Servisi

 

Sancaktepe Bosch Ocak Servisi Beyaz eşya ve ankastre üretimler de çığır açan firmamız üretimlerinde alanında uzman mühendisleri ile çalışmalarına gün be gün yenilikler yapılan mutfaklarda yeni kullanım alanına uyumlu özel tasarım harikaları Buzdolabı Bulaşık Makineleri Çamaşır Makineleri Ve Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz tercihlerinizde siz kullanıcılarına hep daha iyisini sunmayı hedeflerinin başında tutuyor ve tercih edilmenin keyfini yaşıyor ve yaşatıyoruz.

Özel tasarımları ile göz kamaştıran şıklığı ile mutfakta kullanım kolaylığı ile zamandan tasarruf ettiriyor. Ocaklar kullanım talimatına göre temiz kullanılmadığı durumda ya da farklı sebeplerden dolayı arıza oluşabilmektedir. Bu gibi durumlarda anlamadığımız arızalara kendimiz müdahale etmeden size en yakın teknik ekiplerden destek alabilirsiniz. Teknik ekiplerimiz siz arıza kaydı oluşturmanız dan itibaren en kısa sürede sizlere hizmet verecektir.

Sancaktepe Bosch Fırın Servisi

Özellikle ev hanımlarının gönünün çoğu bölümünü geçirdiği mutfaklarımız da kullandığımız fırınlar neredeyse elimiz kolumuz olmuşlar. Adeta onlar olmadan hiçbir şey yapamıyoruz. Cihazımızın arıza yapması bazen bizlere zor anlar yaşatabilir. Bu gibi durumlarda teknik ekibimiz size her zaman en hızlı ve güvenli hizmeti sunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey arıza kaydını açtırdığınız durumda ekiplerimiz en hızlı şekilde sizlere hizmet verecektir. Teknik ekiplerimiz siz arıza kaydı oluşturmanız dan itibaren en kısa sürede sizlere hizmet verecektir.

Sancaktepe Bosch Davlumbaz servis

Davlumbazlar da kullanım sırasında ya da temizlik sırasında yada farklı sebeplerden dolayı cihazımız arıza gösterebiliyor. Düğme panellerinde motor da modeline göre farklı arızalar gösterebiliyor. Teknik ekiplerimiz siz arıza kaydı oluşturmanız dan itibaren en kısa sürede sizlere hizmet verecektir.

Sancaktepe Bosch Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.