Pendik Windsor Servisi

Pendik Windsor Servisi

Pendik Windsor Servisi Beyaz eşya ve ankastre üretimlerimizde her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kalitemiz tercih edilme sebebimizdir. Tercihler arasındaki Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz kullanımlarında yenilenen binaların mutfakların özenle tasarlanmış ankastre ürünlerimiz tercih edilmekte olup kullanıcı memnuniyeti her zaman hedeflerimiz arasında olup üretimlerimiz de görüş ve düşünceleri değerlendirme alanında uzman mühendislerimiz ile çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz.

Pendik Windsor Ocak Servisi

Her geçen gün yenilenen ocaklar mutfaklarda olmazsa olmazınız daha hassasiyet ve özenli kullanım isteyen cihazlardır. Yapmanız gereken zamanlı bakım kontrol ve kullanım sonrası temizliği düzenli yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz çalışmaktadır. Sebepsizce teknik ya da kullanıma bağlı arızalar oluşabilmektedir. Bu gibi durumla kendiniz bir müdahalede bulunmanız durumunda daha büyük bir arızaya sebep olmamak için size en yakın merkezimiz den destek alabilirsiniz.

Tespit sonrası size verilen arıza bilgisi sonucunda onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Cihazdaki şikayetiniz gaz kesiyor, çakmaklar çalışmıyor, düğmeler dönmüyor, emniyet gurubu arızaları gibi faklı arızalar da cihaz atölyemizde alanında uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Pendik Windsor Davlumbaz Servisi

Mutfaklarda ocak kullanım sırasında mutlaka kullanmamız gereken kullanmadığınız durumlarda Mutfağınızda ağır yemek kokuları yağlı buharlaşmalar oluşarak duvarlarda ve dolap içlerin de ciddi kirlenmelere yol açmaktadır. Cihazınızda teknik arıza yaşamanız durumunda en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz kısa sürede arıza tespiti için ziyaretinize geleceklerdir.

Tespit sonrası onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak alanında uzman çalışanlarımız ile onarım yapılarak yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Pendik Windsor Fırın Servisi

Mutfaklar da keyifle kullandığınız fırınlar her geçen gün yenilenen mutfaklara göre tasarlanan ankastre ürünler zamanlı bakım kontrol ve kullanım sonrası genel temizliği yapıldığı durumlarda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazınızda herhangi bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden kayıt oluşturarak destek alabilirsiniz.

Cihazdaki arıza türleri alt pişirmiyor üst pişirmiyor komut düğmesi arızalı kapak tam kapanmıyor gibi farklı arızalar ile karşılaşabiliyoruz. Ekiplerimiz tespit sonrası onayınızı alarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda parça değişimler de bir yıl garanti kapsayan servis formu ile teslim edilmektedir.

Pendik Windsor Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.