Pendik Siemens Servisi

Pendik Siemens Servisi

Pendik Siemens Servisi  Alanında uzman mühendislerimiz tarafından tasarlanıp her kullanım alanına uyumlu Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Ankastre Ocak, Davlumbaz, Fırın işte bu cihazlar mutfakların demirbaşı olmazsa olmazı özenle seçmiş olduğunuz tasarım harikası ürünlerde zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.  Adına fazlasıyla renk model ve kullanım rahatlığı olan cihazlar bulmanız mümkündür. Kullanıcı görüş ve düşüncelerini önemsiyor ve üretimlerimizde isteklerinize de yer veriyoruz.

Pendik Siemens Buzdolabı Servisi

Her ev ve iş yerlerinde olmazsa olmazınız buzdolap eski yada yeni olmaksızın teknik yada kullanıma bağlı bir takım arızalar oluşabiliyor. Mesela buzluk karlanma yapıyor, alta su akıtıyor, sebze bölüm aşırı soğutuyor, sebzeler buzlanma yapıyor, çalışırken ses yapıyor, dolap arkasında bloklaşma yapıyor gibi birçok farklı arızalardan biri ile karşılaşma durumunuz da yapmanız gereken size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyarete gelinecektir. Alanında uzman çalışan ekiplerimiz arıza tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması dahilinde en kısa sürede onarım yapılacaktır.

Pendik Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Özellikle de çalışan bayanların evlerindeki en büyük yardımcısı olan bulaşık makineleri kullanım talimatına uyulması ve gerekli ve zamanlı bakım kontrol ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazınızda teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Arıza tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak en kısa sürede onarım yapılarak yapılan işlen ve parça değişimler de bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Pendik Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineler de oluşabilecek arızalar sıkma yapmıyor, çalışırken çok ses yapıyor, su almıyor, su alıyor yıkama yapmıyor, sıkma yaparken makine yürüyor, gibi bir çok farklı arızalar ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapmak için ziyaretinize gelinecektir. Arıza tespiti yapan ekiplerimiz size verilen arıza bilgisi sonrasında onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Alanında uzman çalışan ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Pendik Siemens Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.