Pendik Profilo Servisi

Pendik Profilo Servisi

Pendik Profilo Servisi Firmamız beyaz eşya ve ankastre üretimlerinde her zaman tüketici dostu olmanın gururunu yaşayarak alanında uzman mühendislerimiz ile yeni tasarlanmış mutfaklara özel tasarımlar her kullanım alanına uyumlu modeller ve seçeneklerle hizmetinize sunulmaktadır. Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ocak Fırın Davlumbaz modelleri her alana uyumlu modeli bulmanız mümkün olmaktadır.

Pendik Profilo Ocak Servisi

Kullanmış olduğunuz ocaklar da teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimiz den arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. Oluşan arıza her ne olursa olsun ekiplerimiz arıza tespiti yaparak gerekli bilgiyi size verilecektir.

Ekiplerimiz size ulaşım sağlayarak tespit sonrası size verilen bilgi dahilinde onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın kontrolleri yapılarak çalışır durumda teslim edilecektir.

Pendik Profilo Davlumbaz  Servisi

Davlumbazlar mutfak ta ocakların kullanım sırasında oluşan ağır yemek kokuları yağlı buharlaşmalar sırasında kullanmış olduğunuz davlumbazlar teknik kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak araza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.
Arıza tespiti yapan arkadaşlarımız cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Pendik Profilo Fırın Servisi

Kullanmış olduğunuz fırınlarda teknik yada kullanıma bağlı arıza yaşamanız durumunda yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Arıza tespiti yapan ekiplerimiz size arıza bilgisi verilerek cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak kısa sürede alanında uzman çalışanlarımız tarafından onarım yapılmaktadır.

Pendik Profilo Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.