Pendik Pera Servisi

Pendik Pera Servisi

Pendik Pera Servisi Beyaz eşya ve ankastre üretimlerimizde her zaman kullanıcı dostu olmaya kalitemizden ödün vermeden tercih edilen olmak adına alanında uzman mühendislerimiz tarafından kullanıcı görüş ve düşüncelerini önemseyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Üretimlerimiz de yenilenen mutfak ofis mutfaklarına her kullanım alanına uyumlu Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz kullanıcılarımıza her daim kalitenin tek adresi olmaya devam ediyoruz.

Pendik Pera Ocak Servisi

Mutfakların olmazsa olmazı ocaklarda teknik yada kullanıma bağlı bir takım arızalar oluşabiliyor. Gaz kesiyor çakmaklar çalışmıyor gaz kaçırıyor düğmeler çalışmıyor çakmaklar sürekli çakıyor gibi bunlara benzer arızalar yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde en kısa sürede cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Pendik Pera Davlumbaz Servisi

Ocak kullanımlarında aynı esnada davlumbaz da kullanmadığınız durumda aşırı yemek kokusu ve yağlı buharlaşma meydana gelmektedir. Davlumbaz ile bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Ekiplerimiz en hızlı sürede arıza tespiti oluşturmak için sizi ziyaret ederek oluşan arızayı size bildirip onayınız alınarak onarımlar çoğunlukta yerinde yapılırken bazı arıza durumlarına göre atölyemize alınması gerekebiliyor. Onayınız ile alınan cihazınız en hızlı şekilde onarım yapılarak parça değişimlerde bir yıl garanti formu ile size teslim edilmektedir.

Pendik Pera Fırın Servisi

Ankastre fırınlarınız mutfağınızda yemek yaparken hamur işleri yaparken keyifli zaman geçirmenizi sağlarken adeta kendinizden geçersiniz. Kullandığınız ankastre fırınınız beklenmedik bir arıza oluşması durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede arıza tespiti için sizi ziyaret edeceklerdir.

Arıza durumuna göre cihazlar yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Kapak menteşe arızaları rezistans arızaları komütatör arızaları ana kart arızaları gibi arızalar oluşabilmektedir. Ekiplerimiz tespit sonrası onayınızı alarak yerinde yada cihazınızı atölyemize alarak kısa süreli onarım yapılarak parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamında olan servis onarım formu ile teslim etmektedir.

Pendik Pera Servis

Kısacası Pera cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır