Pendik Goldstar Servisi

Pendik Goldstar Servisi

Pendik Goldstar Servisi Goldstar mutfaklar da sıkça kullanılan markalar arasında gelmektedir. Ocak Fırın Davlumbaz olarak tasarlanan ürünleriniz mutfaklarınıza şık tasarımları ile ışıltı katmaktadır. Pera çalışan mühendisleri her geçen gün yenilenen modellerini sizinle paylaşmaktan gurur duyuyor. Mutfaktaki kullanım alanlarına göre farklı modeller tasarlanıyor.

Pendik Goldstar Ocak Servisi

Özenle tasarlanmış ocakların mutfaklarda rahat kullanım sağladığı üzere en çok tercih edilenler arasındadır. Kullanım sonrası temizliği be gerekli zamanlarda bakımı yapıldığı durumlarda ocağınız sorunsuz uzun yıllar size hizmet verecektir. Eski ya da yeni olmaksızın bazı durumlarda arıza gösterebilmektedir.

Bu tür arızalar ile karşılaşmanız durumunda size sorunsuz hizmet verecek olan Pendik Goldstar Servisi ekiplerimiz arıza kaydı oluşturmanız durumunda en kısa sürede arıza tespiti yapıp size bilgi verilerek onayınız dahilin de ocağınızdaki arıza için yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Atölyemizde yapılan ocaklar gerekli çalışır testleri yapılmasının ardında çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Pendik Goldstar Fırın Servisi

Günümüzde artık fırınsız ev bulunmamakta. Farklı çeşit ve modellerde kullanmış olduğumuz fırınlarımız arıza yapmaları durumunda yaşamış olduğunuz arıza ile en kısa sürede hizmet verecektir. Farklı arızalar gösterebilen cihazlarınız arıza tespiti yapıldıktan sonra bizin bilginiz dahilinde onarım yapılacaktır.

Bazı cihazlar yerinde onarım yapılabilirken bazı arızalarda atölyeye alınması gerekebiliyor. Onayınız ile alınan cihazınız onarım yapılmasından sonra gerekli teste tabi tutulur ve sorunsuz ve çalışır durumda sizlere teslim edilir. Herhangi bir şekilde bir yıl içinde aynı arıza ile karşılaşırsanız ekiplerimiz gelip ücretsiz kontrollerini yapmaktadır.

Pendik Goldstar Davlumbaz Servisi

Mutfaklarımızda yemek yaparken oluşan aşırı yağlı buharlaşmayı davlumbaz kullanarak minimuma indirebiliyoruz. Kullanmış olduğunuz davlumbazlar da teknik yada kullanıma bağılı bir arıza yaşamanız durumunda kullanmadığınız da dolap içlerine ve duvarlara sinecek olan yağlı buharlaşmalar sonrasında hiçte hoş olmayan görüntüler ortaya çıkmaktadır. Davlumbazda ki arıza için size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

Ekiplerimiz tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.
Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile size teslim edilmektedir.

Pendik Goldstar Servis

Kısacası Goldstar cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.