Pendik General Electric servisi

Pendik General Electric servisi

Pendik General Electric servisi Kullanmış olduğunuz beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizde hedefimiz her zaman öncelik müşteri memnuniyetidir. Üretimlerimiz ve kazancımız sadece sizin güven içindeki memnuniyetiniz ve tercihinizdir. Hedeflerimiz siz kullanıcılarımız sayesinde büyüyüp ileriyi görmekteyiz. Çalışmış olduğumuz alanında uzman mühendislerimiz tarafından yenilenen mutfaklarda ve kullanım alanınızda size keyifli kullanımlar sunmaktayız.

Pendik General Electiric Buzdolabı Servisi

Pendik General Electric servisi Kullanmış olduğunuz buzdolapları yeni yada eski olmaksızın teknik yada kullanıma bağlı arızalar oluşabilmektedir. buzluk soğutmuyor çalışırken ses yapıyor sebzeler karlanma yapıyor dijital ekranlarda kart arızası gibi bir çok arıza oluşabilmektedir. Siz bu gibi bir arıza ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede arıza tespiti için size ulaşım sağlayarak en kısa sürede arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Tespit sonrası ekiplerimiz size arıza bilgisi verilerek onayınız alınarak en kısa sürede onarım yapılacaktır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontroller yapılarak çalışır durumda teslim edilecektir.

Pendik General Electiric Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinde gün geçtikçe yenilenen modeller mutfaklarda yenilenen ankastre dolaplarına uyumlu tasarlanmış cihazlarınız gerekli ve zamanlı bakım kontrol ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazınızda herhangi bir arza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz bıraktığınız kayıtlardan en kısa sürede ulaşım sağlayarak en kısa sürede arıza tespiti yapmak için ziyaretinize geleceklerdir. Tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması durumunda cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerinde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda teslim edilmektedir.

Pendik General Electiric Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerimizde kullanıma bağlı yada teknik arızalar oluşabiliyor. Ana kart arızası kazan rulman arızası tahliye yapmıyor su almıyor deterjan alıyor yıkama yapmıyor gibi birçok farklı arızalar ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Kayıt bırakmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılacaktır.

Pendik General Electric servisi

Yapılan tespit sonrası size verilen bilgi sonrasında onayınız alınarak en kısa sürede cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Pendik General Electric Ankastre servisi

Kısacası Tüm Cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.