Pendik Ferre Servisi

Pendik Ferre Servisi

Pendik Ferre Servisi Ferre ankastre kullanıcıları genelde 3lü takım olarak satın alırlar. Kaliteli şık tasarımı ile mutfaklara farklı ve şık bir görünüm katar ve mutfağınızın havası değişir. Bu ürünler kullanım talimatına uyularak kullanıldığında uzun seneler sorunsuz çalışır ve siz kullanıcıları mutfakta keyifle zaman geçirmenizi sağlar.

Ferre Ocak Servisi: Uzun süreli sorunsuz olarak kullanmış olduğunuz ocaklarınız da genelinde kullanıma bağlı olarak yaşamış olduğunuz arıza şikayetlerinizde biz Ferre teknik servis olarak sizlere en hızlı hizmeti sunmaktayız. Ocaklarda gaz kesiyor, çakmaklar çalışmıyor, düğmeleri çalışmıyor, gaz kaçırıyor gibi şikayetleriniz olduğunda teknik ekibimizden servis kaydı oluşturmanız durumunda sizlere en kısa sürede hizmet vermekteyiz. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Ferre Fırın Servisi: Ankastre fırınlarınız günümüzde mutfaklarda en çok kullanılan cihazlardan biri olan fırınlarımız kimi zaman kullanım sırasında arıza gösterebiliyor. Bu gibi durumlarda teknik ekibimizden servis kaydı oluşturmanız durumunda ekibimiz size en hızlı hizmeti sunmaktadır. Alt pişirmiyor, üst pişirmiyor, düğmeler basmıyor, derece düğmesi çalışmıyor, fazla pişiriyor, bunun gibi arıza şikayetleriniz de ekibimizden teknik hizmet alabilirsiniz. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Pendik Ferre Servisi
Pendik Ferre Servisi

Pendik Ferre Davlumbaz Servisi: Davlumbaz mutfakların havalandırma sistemi olarak merkez noktası denebilir. Bir mutfakta davlumbazın arızalanması demek mutfakta yemek kokusu buharı ile nem oluşmasından kötü kokulara neden olması demektir.

Arıza ile yaşamış olduğunuz sıkıntılarda teknik ekibimizden cihazınız ile kaliteli güvenli ve yapılan işlem sonrası bir yıl garantili olarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız hizmet sonrası güven ve kalite her zaman etiketimiz olacaktır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Kısacası Ferre cihazlarında İstanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.