Pendik Bosch Servisi

Pendik Bosch Servisi

Pendik Bosch Servisi Firmalar arasında oluşan rekabetlerden beyaz eşya ve ankastre üretimlerde kendini rekabetler arasına girmeden yoluna devam eden firmamız kullanıcılarına yeni tasarlanmış her mutfak kullanım alanına uyumlu üretimlerinde kullanıcı tüketici dostu olan firmamız kalitesinden üretimlerim den ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Pendik Bosch Buzdolabı Servisi

Her geçen gün yenilenen buz dolapları ve modelleri yenilenen mutfaklarda kulanım alanın göre uyumlu olan istenilen ebatlarda ve modelde kullanım alışkanlığı olan vazgeçilemeyen cihazlarınız da yeni yada eski olması değil cihazınızda gerekli zamanlı bakım ve kontrollerini yaptırmanız durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Kullandığınız cihazınızda teknik yada kullanıma bağlı herhangi bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Oluşabilen arıza türleri soğutması az, çalışırken motor çok ses yapıyor, karlanma yapıyor, sebzeler buzlanma yapıyor, su akıtıyor, kapak tam kapanmıyor gibi farklı arızalar ile karşılaşmanızda merkezimize bırakmış olduğunuz kayıttan ekibimiz size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaratinize gelinecektir. Yapılan tespit sonrasında size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması halinde en kısa sürede onarım yapılmaktadır.

Pendik Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Yenilenen mutfakların vazgeçilmez yardımcısı olan bulaşık makineler de yerini alması ile keyifli kullanımlar ve görselliği ile gözünüze hitap eden cihazlarda kullanımlarda zamanlı ve gerekli durumlarda bakımları yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir.

Cihazınızda arızalar oluşması durumunda bırakmış olduğunuz kayıttan size ulaşım sağlanarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Yapılan tespit sonrasında size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması ile cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Pendik Bosch Çamaşır Makinesi

Servisi Ev ve birçok iş yerinde kullanılan çamaşır makinelerinde kullanıma bağlı yada teknik bazı arızalar oluşabiliyor. Cihazlarda aşırı doldurularak yapılan yıkamalar da temiz yıkamıyor, kazan sıkma yaparken çok ses yapıyor, aşırı sallanıyor, sıkmadan bitiriyor, gibi su almıyor, su alıyor yıkama yapmıyor, ana kart arızaları gibi birçok farklı arızalar ile karşılaşabilirsiniz.Bu gibi arızalar ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak en kısa sürede arıza tespiti için ziyaretimize gelinecektir. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması ile cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda teslim edilmektedir.

Pendik Bosch Servisi

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.