Maltepe Westinghouse Servisi

Maltepe Westinghouse Servisi

Maltepe Westinghouse Servisi Beyaz eşya ve ankastre ürün seçimlerinizde size her daim en iyi ve kaliteyi sunmayı hedefleyen ve başaran tercihlerinizi boşa çıkarmamakta kararlı ve alanında uzman mühendisleri ile her mutfak ve kullanım alanlarına uyumlu cihazlar üretmeye devam ediyor.

Maltepe Westinghouse Buzdolabı Servisi

Kullanıcıları her daim önce kalite ve kullanım rahatlığına önem vermektedir. Bunun bilincinde olmamız avantajımız olup ürün ve teknik servislerimizde müşteri memnuniyeti her zaman ön safımızda olmaktadır. Buzdolabınız ile bir arıza yaşamanız durumunda size her daim en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak adına alanında uzman ekibimiz ile çalışmaktayız. Buzdolaplarınız da oluşabilecek arızalar soğutmuyor, buzluk karlanma yapıyor, motordan ses geliyor, çok soğutuyor, sebzeler terleme yapıyor, gibi birçok farklı arızalar oluşabilmektedir. Bu durumda ekiplerimiz arıza tespiti yaparak sizin onayınız alınarak onarım yapılır. Parça değişimlerinde bir yıl garanti kapsamında olan cihazınız cihaz onarım formu ile çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Maltepe Westinghouse Bulaşık Makinesi Servisi

Makinenizde beklenmedik durumlarda arıza ile karşılaşmanız durumda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Arıza tespiti yapmak için ekiplerimiz en hızlı şekilde sizin ile irtibata geçerek arıza için onayınız alınarak kimi onarımlar yerinde yapılırken bazı durumlarda atölyemize alınması gerekebiliyor. Onayınız ile alınan cihazınız hızlıca onarım yapılmasının ardından parça değişimlerde bir yıl garantili olarak onarım formu ile size çalışır durumda teslim edilmektedir.

Maltepe Westinghouse Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri gerekli bakım ve temizliği gerekli aralıklarla yapıldığı durumda uzun yıllar sorunsuz çalışmaktadır. Cihazınız ile bir arıza sorun yaşamanız durumunda hiç düşünmeden size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz arıza tespiti için sizi ziyaret ederek tespit sonrası onayınız alınarak çoğunlukta yerinde yapılan bazı arıza durumlarında atölyemize alınması gerekebiliyor. Alınan cihazınız en hızlı şekilde onarım yapılarak parça değişimlerde bir yıl garanti kapsamı kayıt formu ile çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Maltepe Westinghouse Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır