Maltepe Vestel Servisi

 Maltepe Vestel Servisi

Maltepe Vestel Servisi Beyaz eşya ve ankastre ürünlerinde uzman kadro ile teknik servis hizmeti sunan firmamız haftanın 7 günü çağrı merkezi çalışanlarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kullanmış olduğunuz Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Ankastre Ocak , Fırın , Davlumbaz arızaların da aynı gün içerisinde teknik servis ekiplerimiz hizmet vermektedir. 

Maltepe Vestel Teknik Servis

Bırakmış olduğunuz kayıtlardan ekiplerimiz size ulaşım sağlayarak ziyaretinize gelinecektir.
Ekiplerimiz arıza tespiti yapmasının ardından size arıza bilgisi verilerektir. Onayınız alınması halinde cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Yapılan onarım ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte son kontrolleri yapılarak, çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Maltepe Vestel Davlumbaz Teknik Servis

İlk olarak filtre temizliği yapılmadığı durumlar da cihazda yağlanmalara ve arızalara sebep olacaktır. Çözemediğiniz bir problem ile karşılaştığınız da firmamız profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmet verecektir.

Maltepe Vestel

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayıp cihazınızın kontrolünü sağlayacaktır.Cihazlar genel de yerinde tamir edilmektedir. 

Maltepe Vestel Buzdolabı Servisi

Çağrı merkezimize gelen şikayetlerden sıkça karşılaştığımız dolap da ara ara duyulan sesler endişelenecek bir durum değildir.Buzdolapların da gaz akış sesidir genleşme sesi de dediğimiz ses den bahsediyoruz .Buna ek olarak özellikle kapılar da yoğun sıcaklık hissedebilirsiniz bu da gaz borularının geçiş bölgeleridir dolap aşırı dolu olduğun da fazla efor sarfettiğinden kaynaklanır. Bunun dışın da sürekli olan bir ses varsa çağrı merkezimizden randevu talep edebilirsiniz en kısa sürede ekiplerimiz hizmet verecektir.

Maltepe Vestel Fırın Teknik Servisi

Cihazınızda teknik bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden kayıt oluşturarak destek alabilirsiniz.

Maltepe Vestel Servisi 

Kısacası Tüm cihazlarında İstanbul yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir.