Maltepe Siemens Servisi

Maltepe Siemens Servisi

Maltepe Siemens Servisi Beyaz eşya ve ankastre üreticileri arasında sıkça oluşan rekabetten kendini hep o rekabet dışında tutan rekabete girmeden kalitesi ile ön planda olan firmamız üretimlerinde kullanıcı dostu Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Davlumbaz Fırın yeni mutfakların yeni tasarımları ile göz kamaştıran modelleri ile sınırsız hizmet.

Maltepe Siemens Buzdolabı Servisi

Kullanımı rahat geniş hacimli bu cihazlarda kullanıma bağlı yada teknik arızalar oluşabilmektedir. Sizde kullanmış olduğunuz cihazınızda bir arıza oluşması durumunda örneğin alttan soğutmalı üsten soğutmalı cihazlarda soğutmuyor az soğutuyor ara bölmeden su akıtıyor çalışırken çok ses çıkarıyor kapak tam kapanmıyor sebzeler karlanma yapıyor buzluk tam dondurmuyor gibi bir arıza ile karşılaşabilirsiniz.

Ekiplerimiz size ulaşarak arıza tespiti yapmak için ziyaretinize gelinecektir. Tespit sonrası cihazdaki arıza bilgisi size verilerek onayınız alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte teslim edilir.

Maltepe Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Günümüzde yoğun çalışma temposu ile mutfaklardaki en büyük yardımcınız olan bulaşık makineler de teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

Alanında uzman ekiplerimiz yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması ile cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Maltepe Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Kullanmış olduğunuz çamaşır makineler de beklenmedik arızalar yaşayabilirsiniz. Mesela su almıyor su alıyor yıkama yapmıyor çalışırken kazandan ses geliyor kapak arasından su sızdırıyor proğram karışıyor yıkamadan bitiriyor gibi birçok arızalar ile karşılaşmanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Merkezimize bırakmış olduğunuz kayıtlardan ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize geleceklerdir.

Maltepe Siemens Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.