Maltepe Pera Servisi

Maltepe Pera Servisi

Maltepe Pera Servisi Kullanmış olduğunuz beyaz eşya ve ankastre ürünlerin her geçen gün yenilenen mutfakların ve ankastere ürünlerin öne gelen model ve tasarımların alanında uzman mühendislerin tarafından hazırlanması kullanıcılarına sunulması bundan olumlu sonuç alan firmamız güven duygusu içinde üretimlerde yenilikler ile devam etmektedir. Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz tasarımlarında yenilenen mutfaklarda uyumlu mobilya kaplamalı cihazlarınız itina ile üretimlerini sürdürmektedir.

Maltepe Pera Ocak Servisi Evlerimizde günümüzün yarısını neredeyse mutfakta geçirmekte olan bayanlar ocak kullanırken bazen beklenmedik durumlarla karşılaşabiliyor. Çakmaklar çalışmıyor yaktıktan sonra bırakınca sönüyor bazı gözler gerekenden daha az yanabiliyor. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda ekibimiz sizlere hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedir.

Ankastre ocaklarda kullanım sırasında yaşamış olduğunuz sorunlar ile ilgili Size hizmet verecek olan ekibimiz sizlere her konuda destek olacaktır. Bazı arızalar yerinde bazıları da atölyemize alınıp burada onarım ve kontrollerini yaptıktan sonra çalışır durumda size teslim edilecektir.

Maltepe Pera Fırın Servisi Mutfaklarımız da olmazsa olmazımız fırınlar ki zaman yemek kimi zaman hamur işlerinde sıkça kullandığımız fırınlarımız arızalanması durumunda kendiniz müdahale etmeden en yakın teknik ekipten servis kaydı açtırabilirsiniz. Kayıt açıldığı durumdan itibaren sizleri mağduriyetiniz den kurtarmak adına en hızlı şekilde ekiplerimiz yönlendirilir ve cihazlarınızda arıza tespiti yapıldıktan sonra gereken müdahale yapılıp sizlere çalışır durumda teslim edilir ve yapılan işlem raporu ile bir yıl garanti kapsamında kayıt formunuz size teslim edilir.

Maltepe Pera Davlumbaz Servisi Davlumbaz mutfakların havalandırma sistemi olarak merkez noktası denebilir. Bir mutfakta davlumbaz arızalanması demek mutfakta yemek kokusu buharı ile nem oluşmasından kötü kokulara neden olması demektir.
Arıza ile yaşamış olduğunuz sıkıntılarda teknik ekibimizden cihazınız ile kaliteli güvenli ve yapılan işlem sonrası bir yıl garantili olarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız hizmet sonrası güven ve kalite her zaman etiketimiz olacaktır.

Kısacası Pera cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.