Maltepe General Electric servisi

Maltepe General Electric servisi

Maltepe General Electric servisi Beyaz eşya ve ankastre üretimlerimizde Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Davlumbaz Fırın Her ev ve birçok iş yerinde kullanılan cihazlarımız Kullanıcıları kadar cihazlarda özenle tasarlanmış her kullanım alanına uyumlu tarz ve modellerde istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Alanında uzman mühendislerimiz tarafından hazırlanan cihazlarda müşteri görüş ve önerilerine önem ve çalışmalarında yer verilmektedir.

Maltepe General Electric Buzdolabı Teknik Servisi

Mutfaklarda kullanmış olduğunuz buzdolaplarınız alttan soğutmalı üsten soğutmalı çift kapaklı gardrop tipi model ne olursa olsun teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. oluşabilen arıza türleri kısaca buzluk soğutmuyor alt sebze bölüm buzlanma yapıyor orta bölümden su akıtıyor çalışırken çok ses yapıyor karlanma yapıyor gibi arızalar ile karşılaşabilirsiniz.

Ekiplerimiz arıza tespit sonrası size bilgi verilerek onayınız alınması halinde en kısa sürede onarım yapılarak yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihaz son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Maltepe General Electric Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Kullanmış olduğunuz bulaşık makineniz her ne kadar kullanımı kolay olsa bile bir o kadarda hassas cihazlardır. genel zamanlı bakım ve kontrolleri düzenli yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazınızda teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede bırakmış olduğunuz kayıttan size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır.

Maltepe General Electric Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Yaşamın olduğunuz arıza kazan arızaları ana kart arızaları tahliye hortumu temiz su hortumu arızaları gibi birçok farklı arızalar ile karşılaşmanız mümkün.
Ekiplerimiz bırakmış olduğunuz kayıtlardan size ulaşım sağlayarak en kısa sürede arıza tespiti için ziyaretinize

gelinecektir. Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınması durumunda cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazın son kontrolleri yapılarak çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Maltepe General Electric servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.