Maltepe Esty Servisi

Maltepe Esty Servisi

Maltepe Esty Servisi Beyaz eşya ve ankastre ürünler markalar arasında rekabet olmasına sebep olan her daim yenilik sunmaktan asla vazgeçmedi. Beyaz eşyada Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Ankastre Ocak, Fırın, Davlumbaz olarak mutfaklardaki yerini almaya devam ediyor. Kullanıcıları tarafından farkı fark edilerek özel tercihler arasına girmeyi başarıyor ve başarıyı devem ettirebilmek adına uzun süreli uzman mühendisleri ile birlikte çalışmakta.

Maltepe Esty Ocak Teknik Servisi

Farklı model ve tasarımları ile mutfaklara görsel şölen katan ocaklar da kullanım koşullarına uygun temiz kullanım sonrası temizliği ve gerekli bakımları zamanında yapıldığında uzun süre sorunsuz kullanılabiliyor. Ocaklar da beklenmedik bir arıza ile karşılaşmanız durumunda size her daim yakın olan bulunduğunuz bölgede hizmet sunan merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz cihazınızda ki arıza tespitini yapmak için sizin ile irtibata geçeceklerdir. Ocaklarda gaz kesiyor, çakmaklar çalışmıyor, gaz kaçırıyor, gaz dönüşüm gibi durumlarda ekiplerimiz arıza durumuna göre yerinde onarım yada atölyeye alınması gerekebiliyor bu durumda hızlı bir şekilde cihazınız onarım yapılıp gerekli testlerin yapılmasının ardından çalışır durumda size teslim edilir.

Maltepe Esty Davlumbaz Servisi

Davlumbazlar da kullanım sonrası bakım ve temizliği düzenli yapılması durumunda uzun süre sorunsuz hizmet vermektedir. Bazen istem dişi kullanım sırasında bazı teknik arıza durumları olabiliyor. Yoğun kullanıma bağlı oluşan yağlı yemek buharından ve kokusundan korunmak için sürekli kullanmak durumunda olduğunuz cihazınız arızalanması durumunda teknik ekibimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz hızlı hizmet vermek adına arıza tespiti için sizi ziyaret edeceklerdir.

Tespit sonrası onarım kimi zaman yerinde yapılırken bazı arıza durumuna göre cihaz atölyemize alınması gerekebiliyor. Onayınız ile alınan cihazınız hızlı bir şekilde onarım yapılarak size çalışır durumda teslim edilmektedir.

Maltepe Esty Fırın Teknik Servisi

Kullanıcıları tarafından özenle seçilerek tercih edilen fırınlar da olası bir arıza yaşamanız durumunda bulunduğunuz bölgede size en yakın teknik merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekip arkadaşlarımız arıza tespiti için sizleri ziyarete geleceklerdir. Tespit yapılmasının ardından onarım en kısa sürede yapılıp size teslim edeceklerdir.

Maltepe Esty Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır