Kartal Windsor Servisi

Kartal Windsor Servisi

Kartal Windsor Servisi Beyaz eşya ve ankastre ürünlerinizde her zaman en iyisini almak istersiniz. Bu durumda size en iyi hizmeti ve kaliteyi sunan tüketici ve bütçe dostu olan marka kullanmak ayrıcalıktır kullanıcıları tarafında tercih edilerek alınan cihazlar yeni tasarım modellerle kullanıcılarına sunulmaktadır. Kalite güven sınırsız hizmetin adıdır Windsor.

Kartal Windsor Ocak Servisi

Yeni ortam yeni ev yeni mutfak denince mutfakta kullandığımız ocaklarda istediğiniz model ve rahat kullanım sağlayan cihazları tercih edebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz ankastre ocaklar ile kullanım sırasında teknik ya da kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda endişe yapmadan size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Ekiplerimiz en kısa sürede bırakmış olduğunuz kayıttaki bilgiler den size ulaşım sağlayarak arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

Arıza tespiti yapılmasının ardından size verilen bilgi dahilinde onayınız alınarak onarım yapılacaktır. Cihazdaki arıza gaz kaçağı, emniyet gurubu arızası, çakmak bujileri arızası, gaz kesiyor gibi farklı arızalar genelde atölyemize alınarak kontrol halinde yapılmaktadır. Bazı ufak arızalarda cihaz yerinde onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan onarım formu ile birlikte cihaz çalışır durumda size teslim edilecektir.

Kartal Windsor Davlumbaz Servisi

Ocak kullanım esnasında kullanmadığımız zaman mutfakta oluşabilecek ağır yemek kokusu yağ kokusu ve buharlaşmadan kaynaklanan davlumbaz ve dolaplarınızda yağlanmalar meydana gelecektir. Bunlara sebep olmaması için kullandığınız davlumbaz ile bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede sizin ile irtibata geçerek arıza tespiti yapacaklardır.

Tespit sonrası size verilen bilgi dahilinde onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre cihaz yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Cihaz alanında uzman çalışan ustalarımız tarafında yapılır ve gerekli çalışır testleri yapılmasının ardından parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihaz çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Kartal Windsor Fırın Servisi

Mutfaklarda fırın kullanımlarda özelliklerde çalışan kesim için zaman kazandıran pratik yemek yapımında keyifli anlar geçirmenizi sağlar. Fırınlarda zamanlı bakım ve temizliği yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Cihazınızda bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza ya da bakım kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yaparak size verilen bilgi dahilinde onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna gör yerinde ya da atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarım ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Kartal Windsor Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır