Kartal Westinghouse Servisi

Kartal Westinghouse Servisi

Kartal Westinghouse Servisi Ankastre ürünlerde marka olmanın değil kullanıcılarına sunduğu hizmetim görüş olduğu talebin keyfini ve mutluluğunu yaşıyor. Marka olmak kullanıcılarından geçen yoldur düşünce ve çalışmalarına daha verimli olabilmek adına alanında uzman mühendisleri ile çalışmalarına hız kesmeden hep yeniliklere ilerlemeyi hedefliyor.

Kartal Westinghouse Ocak Teknik Servisi

Mutfaklarımızda her daim kullandığımız gazlı ya da elektrikli modelleri ile kullanmış olduğunuz alana uyumlu farklı modellerdeki ocaklar ile ilgili bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın ekiplerimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en hızlı şekilde arıza tespiti için sizi ziyarete geleceklerdir.
Arıza tespit sonrası ekiplerimiz sizi bilgilendirmesi ile onayınız ile cihaz yerinde onarım yapılır arıza durumuna göre atölyemize alınması gerekebiliyor alınan cihazınız hızlı şekilde onarım yapılarak parça değişimlerde bir yıl garanti formu ile çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Kartal Westinghouse Davlumbaz Teknik Servisi

Ocak kullanım da mutfaklar da oluşabilecek ağır yemek kokuları yağlı buharlaşmalar uzaklaştırabilmek için sürekli kullanmak zorunda olduğumuz davlumbazlar ile ilgili bir arıza yaşamanız durumunda her daim size en yakın olan merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz arıza tespiti yapmak için sizleri ziyarete geleceklerdir. Yerinde ya da yapılan onarımlarda parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Kartal Westinghouse Fırın Teknik Servisi

Mutfaklarda keyifle güzel zamanlar geçirdiğiniz kullanırken mutlu olduğunuz anlarda beklenmedik bir arıza ile canınız sıkılabiliyor. Bu gibi durumlarda endişelenmeden kendiniz bir müdahalede bulunmadan size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimizden arıza tespiti için destek alabilirsiniz. Fırınlarda oluşabilecek arızalar hakkında size bilgi verilmesi dahilinde derece düğmesi rezistans kapı menteşesi kapı lastiği gibi farklı arızalar oluşabilmektedir.

Kartal Westinghouse Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not :Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır