Kartal Goldstar Servisi

Kartal Goldstar Servisi

 Kartal Goldstar Servisi Kullanmış olduğunuz beyaz eşya ve ankastre ürünlerin her gün yenilenen mutfakların ve ankastere ürünlerin öne gelen model ve tasarımların alanında uzman mühendislerin tarafından hazırlanması kullanıcılarına sunulması bundan olumlu sonuç alan firmamız güven duygusu içinde üretimlerde yenilikler ile devam etmektedir. Buzdolabı Bulaşık Makinesi Çamaşır Makinesi Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz tasarımlarında yenilenen cihazlarınız itina ile üretimlerini sürdürmektedir.

Kartal Goldstar Ocak Servisi

Kullanmış olduğunuz ocaklarda teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda örneğin gaz kaçırıyor, düğmeler arızalı emniyet gurubu, musluk arızası, iç takım, çakmaklar sürekli çakıyor gibi farklı arızalar ile karşılaşmanız durumunda kendini bir müdahalede bulunmanız durumunda daha büyük bir arızaya neden olmadan size en yakın merkezimizden teknik destek alabilirsiniz.

Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak cihazınızda ki arıza tespitini yaparak size bilgi verilecektir. Size verilen bilgi sonrasında onayınız alınarak cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile size teslim edilmektedir.

Kartal Goldstar Davlumbaz Servisi

Mutfaklarınız da ocak kullanım sırasında davlumbaz kullanmadığınız durumlarda oluşabilecek yağlı buharlaşmalar ağır yemek kokularında korunmak için kullandığınız davlumbaz da teknik ya da kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Yapılan tespit sonrası size arıza bilgisi verilerek onayınız alınarak en kısa sürede cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte size teslim edilmektedir.

Kartal Goldstar Fırın Servisi

mutfakların olmazsa olmazı fırınlar da teknik yada kullanıma bağlı bir arıza yaşamanız durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı bırakmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapılarak size arıza bilgisi verilecektir.

Onayınız alınması halinde alanında uzman ekiplerimiz tarafından cihazdaki arıza durumuna göre yerinde yada atölyemize alınarak onarım yapılmaktadır. Yapılan onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile  size teslim edilmektedir.

Kartal Goldstar Servis

Kısacası Goldstar cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.