Kartal Ferre Servis

Kartal Ferre Servis

Kartal Ferre Servis Teknik servis onarım hizmet alanında da kendini fazlasıyla geliştirmek adına hep yenilik peşinde olan teknik ekiplerimiz kullanmış olduğunuz Ferre ürünler ile ilgili sorun yaşamanız durumunda alanında uzman ekiplerimiz en kısa sürede sizlere hizmet vermektedir.

Kartal Ferre Fırın: Kullanıcıları fırın ile ilgili arıza yaşamaları durumunda merkezimizde arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede sizlere hizmet verecektir. Arıza tespiti için gelen ekiplerimiz yapılan kontroller sonrası arıza bilgisi size verilmesinin ardından onayınızı alıp onarım yapılması için cihazınız atölyemize alınacaktır. Onarımlarda ve parça değişimlerde bir yıl garanti kapsayan servis formu ile çalışır durumda teslim edilecektir.

Kartal Ferre Davlumbaz: Mutfaktaki yemek yapma sırasında ki oluşabilecek kötü kokulardan bizleri kurtarmakta ağır yemek kokularını yüksek çekim gücü ile yok etmekte olan Bu cihazlar zamanında bakımları yapılmadığı durumlarda aşırı yağlanmaya bağlı motorunda güç kaybı ve yağlanma sonucu kullanımı zor bir hal almaktadır. yapılan onarımlarda bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte sizlere teslim edilecektir.

Kartal Ferre Ocak: Kullanım sırasında Ocakları ile her hangi bir sorun yaşaması durumunda teknik servis ekibimizden hizmet alabilirsiniz. Hizmet alabilmeniz için merkezimizden servis kaydı oluşturmanız yeterlidir. Kayıt oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede sizlere hizmet vermek için irtibata geçilerek arıza tespiti için ziyaretinize gelinecektir.

Bazı arızalar yerinde yapılırken bazı arıza onarımı için cihaz atölyeye alınması gerekebiliyor. Onayınız ile atölyeye alınan cihaz onarım yapılıp yapılan onarımlarda bir yıl garanti kapsayan servis formu ile birlikte cihazınız çalışır durumda sizlere teslim edilecektir.

Kısacası Ferre cihazlarında istanbul Anadolu Yakasında yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not :Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır