Kartal Esty Servisi

Kartal Esty Servisi

Kartal Esty Servisi Kalitesinden ödün vermeden kullanıcılarına bütçe dostu olan beyaz eşya ve ankastre ürünlerde sınırsız çalışmalarına devam ediyor. Her şartta ev ve ofis mutfaklarında sorunsuz ve koşulsuz kullanım imkanı sağlayan sizi her açıdan düşünüyor ve önemsiyor. Kalite ve uygun bütçesin den ödün vermeden her kullanım alanına uygun üretimlerde alanında uzman mühendisleri ile daha iyisini başarmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyor ve yaşatmaya devam ediyor.

Kartal Esty Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabınızda soğutmuyor, karlanma yapıyor, motordan ses geliyor, su akıtıyor, gibi benzer şikayetleriniz olması durumunda size en yakın merkezimizden arıza kaydı oluşturarak servis talebinde bulunmanız dahilinde ekiplerimiz en kısa sürede size destek sağlayacaklardır. Yapılan işlem sonrası parça değişimlerinde bir yıl garanti servis formu ile size çalışır durumda teslim edilecektir

Kartal Esty Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinde kısaca oluşabilecek arızaları dile getirirsek Ana kart arızası, tahliye yapmıyor, ısı pompa motoru, fıskiye, kapı kilidi, su almıyor, gibi buna benzer farklı arızalar ile karşılaşmaktayız. Bunlardan biri yada farklı bir arıza ile karşılaşmanız durumunda kendiniz bir müdahale de bulunmadan size en yakın olan merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda en kısa sürede ekiplerimiz sizin ile irtibata geçerek arıza tespiti için sizin ile irtibata geçerek en hızlı ve sorunsuz onarım yapmak adına alanında uzman ekiple çalışmaya özen gösteriyoruz sizi ve cihazınızı önemsiyoruz güvenle onarım yapılarak cihazınız çalışır durumda size teslim edilmektedir.

Kartal Esty Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerinde genelde en sık karşılaştığımız arızalar kazan rulman gurubu ana kart arızası kapı kilidi gibi farklı arızalar ile karşılaşmaktayız. Bu durumda yapmanız gereken en hızlı servisi alabilmek adına merkezimizden arıza kaydı oluşturmanız durumunda ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşarak cihazınızda ki arızayı onayınızı alarak onarım yaptıktan sonra parça değişimlerde bir yıl garanti formu ile çalışır durumda size teslim edilecektir.

Kartal Esty Servis

Kısacası Tüm cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır