Kartal Bosch Servisi

Kartal Bosch Servisi

Kartal Bosch Servisi Bosch marka beyaz eşya ve ankastre ürünleri teknoloji harikası yeni tasarımları ile evinize mutfaklarınıza muhteşem görünüm ve keyifli kullanımlar sağlıyor. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık makinesi, Ocak, Fırın, Davlumbazdan oluşan ankastre ürünleri kullanıcılarını Teknik Servisi bakım ve kullanım konusunda bilgilendiriyor.

Kartal Bosch Buzdolabı Servisi

yenilikçi liderlikte sınır tanımayan özgür tasarımları ile siz değerli kullanıcılarına her geçen gün yenilikler sunarak kalitesinden ödün vermiyor. buzdolabı kullanıcıları cihazla ilgili herhangi bir arıza durumunda birim ile direk olarak irtibata geçmeniz durumunda Teknik Servis ekipleri hemen arıza tespiti için sizleri ziyaret edeceklerdir. Bu hassas cihazlarla ilgili kendini sürekli geliştiren uzman kadromuz cihazınızda ki arızayı sorunsuzca halledip sizleri bilgilendireceklerdir.

Kartal Bosch Bulaşık makinesi Servisi

Mutfaklarda olmazsa olmazımız adeta zamanla yarıştığımız şu günlerde bizlere fazlasıyla zaman kazandırıyor. Bulaşık makinelerinde bazen beklenmedik arızalar oluşabilmekte. Su akıtıyor, çalışmıyor, program karışıyor, tahliye yapmıyor, soğuk yıkama yapıyor gibi buna benzer farklı arızalar oluşabilmekte.

Bu gibi durumlarda daha büyük bir arızaya sebep olmamak için size en yakın teknik servisinden destek isteyebilirsiniz. Teknik Servis Olarak her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden işinde profesyonel ekip arkadaşlarımız sizleri en kısa sürede hizmet verecektir.

Kartal Bosch Çamaşır makinesi

Bosch çamaşır makineleri dolum kapasitesine uyulması durumunda sorunsuz uzun yıllar kullanılabiliyor. Çok doldurulması durumunda kazan bilye rulman gurubunda sıkıntı yaşanabiliyor. Cihazın eski yada yeni olması önemli değil bu durumda.

Arıza ile ile ilgili yaşadığınız sorunu çözmek için gelen teknik Ekibimiz sizleri sorunu çözdükten sonra bakın ve kullanım ile ilgili bilgilendireceklerdir. Bu kullanım önerilerine uyguladığınız sürece makineniz uzun yıllar sizin ile kalacaktır.
Kullanmış olduğunuz tüm beyaz eşya ve ankastre ürünlere bakım ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Kartal Tüm Servisi cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.